Podbeskidzie – GKS Katowice: Typy, kursy, zapowiedź 03.09 | 1 Liga

Jan Paździerski

03 września 2023

Podbeskidzie - GKS Katowice: Typy, kursy, zapowiedź 03.09 | 1 Liga
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz 7. kolejki polskiej 1 ligi, pomiędzy Podbeskidziem Bielsko Biała a GKS Katowice. Już w najbliższą niedzielę, czeka nas ciekawe starcie polskiej 1 ligi. Ekipa Bielska Białej, podejmie na własnym boisku zespół przyjezdnych z Katowic. Obie ekipy będą mocno zmobilizowane aby zdobyć 3 punkty, i obie udowadniały nie raz, że potrafią konstruować groźne akcje. Kto dziś okaże się lepszy? Czy ekipa gospodarzy zdoła zatrzymać 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Podbeskidzie – GKS Katowice.

Podbeskidzie – GKS Katowice: typy bukmacherskie

GKS Katowice zanotował jeden z lepszych początków sezonu w ostatnich latach i obecnie może się pochwalić trzema kolejnymi zwycięstwami. Drużyna prowadzona przez Góraka ma doskonałą okazję, aby kontynuować tę serię w starciu z Podbeskidziem, które ostatnio prezentuje się raczej przeciętnie. Goście są w doskonałej formie, notując trzy kolejne wygrane i zajmując pozycję wicelidera tabeli. Co więcej, w tych ostatnich meczach dwukrotnie zachował czyste konto, a różnica bramek wynosi imponujące 9-1.
Z kolei Podbeskidzie doświadczyło dwóch porażek w trzech ostatnich spotkaniach, zdobywając zaledwie jednego gola i tracąc aż sześć bramek. Chociaż GKS miał ostatnio trudności z pokonaniem rywali z Bielska-Białej przez trzy spotkania, to wszystko wskazuje na to, że wreszcie będzie w stanie przerwać tę passę. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.69

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Podbeskidzie - GKS Katowice: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili kursy bukmacherskie na spotkanie polskiej 1 ligi pomiędzy Podeskidziem a GKS Katowice. W tym meczu nie ma faworyta a kurs na gospodarzy to 2.34. Podobne szanse ma drużyna gości - GKS Katowice, na którą mnożnik został wyceniony na 3.00. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.45.

Podbeskidzie - GKS Katowice: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy drużynami Podbeskidzia a GKSu Katowice, w ramach 7 kolejki polskiej 1 ligi, odbędzie się 3 września o 15:00 na Stadionie miejskim w Bielsku Białej. Spotkanie nie będzie transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy