Podbeskidzie – Chrobry Głogów: typy, kursy, zapowiedź 10.03 | I Liga

Bartłomiej Cichecki

09 marca 2023

1. liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała

Gospodarze chcą przedłużyć zwycięską serię zwycięstw przeciwko Chrobremu Głogów. Ta seria to 3 spotkania. Chrobry jeszcze nie tak dawno bił się w barażach o Ekstraklasę jako uczestnik rundy play-off, teraz w trwającej kampanii podobnie trzyma się blisko miejsc gwarantujących play-off. Piątek wieczór i od razu dostajemy taki dobrze zapowiadający się mecz na zapleczu. Zapraszam na zapowiedz meczu Podbeskidzie – Chrobry Głogów! 

Podbeskidzie – Chrobry Głogów: – Zapowiedź

Podbeskidzie niespodziewanie poległo w Częstochowie ze Skrą. Porażka oznacza dla nich spadek w tabeli dziewiąte miejsce.

W pierwszym meczu jesienią 2022 roku lepsi okazali się goście. Podbeskidzie wygrało (1:0) skromnie. Żeby przypomnieć sobie ostatni wygrany mecz Chrobrego w Bielsku Białej trzeba cofnąć się do lipca 2020 roku. Wtedy również skromnie wygrali (1:0).

Ten mecz szykować się może na zamknięty. Zespoły mogą chcieć zagrać ostrożniej ze względu na ich występny wiosną. Chrobry wiosną gra radosny futbol – pada mnóstwo bramek. Natomiast Podbeskidzie po 4 meczach: 1-2-1 bilans bramek 2:2 więc jeszcze nie rozkręcili się

 

Podbeskidzie - Chrobry Głogów:- Typy bukmacherskie, kursy

4.10

CHROBRY  WYGRA

betfan

W tej kolejce Chrobry może nie tylko wygrać z Podbeskidziem, ale również być bliżej awansu do Ekstraklasy. Uważam, że to w nich będzie więcej woli zwycięstwa i przy okazji przerwania tej serii rywali. Gospodarze nie przekonują póki co wiosną.

Podbeskidzie - Chrobry Głogów: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Piątkowy mecz Podbeskidzie kontra Chrobry Głogów w ramach 23. kolejki 1 ligi odbędzie się 10. marca na Stadion Miejskim w Bielsku Białej. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy