Pobierz aplikację betfan na telefon
Podbeskidzie Bielsko Biała – Zagłębie Sosnowiec: Typy, kursy, zapowiedź 18.08
W meczu otwierającym 5 kolejkę polskiej 1 Ligi zobaczymy starcie, w którym zmierzy się Podbeskidzie Bielsko-Biała z Zagłębiem Sosnowiec. Oczywiście kandydatem do zwycięstwa będzie drużyna gospodarzy z Bielska, jednak nie zaczęli oni sezonu z pewnością tak jakby sobie tego życzyli. Zagłębie Sosnowiec natomiast również nie należy do zespołów z górnej części tabeli, więc wydaje się, że i z Podbeskidziem będą mieli ciężko o punkty. Czy jednak tak się stanie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Podbeskidzie Bielsko Biała – Zagłębie Sosnowiec.

Podbeskidzie Bielsko Biała – Zagłębie Sosnowiec typy bukmacherskie

18 sierpnia Podbeskidzie Bielsko Biała zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec. Obie ekipy rozpoczęły sezon bardzo przeciętne i o ile w przypadku Zagłębia Sosnowiec nie można tu mówić o niespodziance, o tyle w przypadku Podbeskidzia niewątpliwie jest to spore rozczarowanie. Przyglądając się jednak grze drużyny z Bielska widać u nich sporą rezerwę i spodziewam się, że pokażą swoje atuty w meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Jako, że kurs na zwycięstwo Podbeskidzia jest bardzo przyjemny, bo 1.90 to typuję ich wygraną w tym spotkaniu.

1.90

WYGRANA PODBESKIDZIE

betfan

Podbeskidzie Bielsko Biała - Zagłębie Sosnowiec kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Podbeskidzie Bielsko Biała - Zagłębie Sosnowiec wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna gospodarzy - Podbeskidzie Bielsko-Biała (kurs 1.90). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna Zagłębia Sosnowiec, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.90. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu to może liczyć na kurs 3.50.

Podbeskidzie Bielsko Biała - Zagłębie Sosnowiec GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Podbeskidziem Bielsko Biała, a Zagłębiem Sosnowiec, w ramach 5 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 18 sierpnia o 18:00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. Spotkanie nie będzie transmitowane na żywo na kanałach polskiej telewizji.
  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!