Pobierz aplikację betfan na telefon
Players Championship Finals 2023: Typy, kursy, zapowiedź | Dart
Już w czwartek 24 listopada rozpoczniemy wielki turniej Players Champions Finals 2023. Będzie to dla zawodników jeden z najważniejszych turniejów tego sezonu, a dodatkowo będzie on niezwykle trudny, albowiem już od pierwszej rundy zawodnicy będą grać w parach h2h i mały wypadek przy pracy może spowodować szybkie odpadnięcie. Kto więc okaże się najlepszy? Zapraszamy na zapowiedź, a także na typy na Players Championship Finals 2023.

Players Championship Finals 2023 typy bukmacherskie

Z pewnością typowanie Player Championship Finals 2023 do najłatwiejszych nie należy. Aby wskazać, kto wygra ten turniej trzeba mieć także sporo szczęścia. Wydaje się, że Humphries ma na to duże szanse, jednak zawodnicy będą mierzyć się w parach h2h i jeden gorszy dzień może zaprzepaścić szanse na zwycięstwo w całym turnieju. Ja jednak wybiorę w typach długoterminowych na cały turniej nieco bezpieczniejszą opcję, a mianowicie skupię się na 3. ćwiartce. Tam właśnie gra Humphires i niewątpliwie w takiej formie jaką prezentował spokojnie powinien ograć w niej swoich rywali. Najgroźniejszym będzie na pewno Anderson, ale jego ograł już podczas Grand Slama. Będzie oczywiście też w tej ćwiartce zawsze nieobliczalny i groźny Wade, jednak w moim odczuciu ma jeszcze zbyt rozchwianą formę i nie da rady tak rozpędzonemu Anglikowi. Stawiam na Humphiresa w 3. ćwiartce po kursie 2.37.

2.37

WYGRANA HUMPHRIESA

W 3. ĆWIARTCE

betfan

Players Championship Finals 2023: kursy bukmacherskie

W ofertach bukmacherów są już dostępne kursy bukmacherskie na Players Championship Finals 2023. Możemy znaleźć między innymi współczynniki na zwycięzcę całego turnieju. Co ciekawe tu faworytem jest Anglik Luke Humphries (kurs 4.80). Za jego plecami zostali sklasyfikowani dwóch dominatorów ostatnich lat, czyli  Gerwyn Price (kurs 6.60) oraz Michael van Gerwen (kurs 6.90). Możemy także też znaleźć notowania na wygraną w Players Championship Finals 2023 Polaka – Krzysztofa Ratajskiego. Tutaj znajdziemy bardzo wysoki współczynnik 50.00.

Players Championship Finals 2023: zapowiedź

24 listopada 2023 roku rozpocznie się Players Championship Finals 2023. Zobaczymy w nim najlepszych darcistów z rankingu. Zawodnicy właśnie na listopadowy turniej będą przygotowani w najwyższej formie i z pewnością zobaczymy wiele ciekawych starć. Co ciekawe w tym turnieju głównym faworytem nie jest ani Price, ani van Gerwen, a Humprhies, który ostatnio wygrał Grand Slam i pokazał tam, że jest w znakomitej formie. Można się spodziewać, że i tutaj będzie piekielnie mocny, ale na tron będą chcieli powrócić także Price i van Gerwen. Dodatkowo do walki powinni wmieszać się Wright, czy powracający do lepszej formy Wade. Nie można także zapomnieć o młodym Rocku, a także doświadczonym Andersonie, który ostatnio odpadł w ćwierćfinale Grand Slama, ale z Humprhiesem.

Players Championship Finals 2023 transmisja: gdzie oglądać na żywo?

Zmagania darta w Players Championship Finals 2023 będą transmitowane na żywo. Transmisję z najlepszych meczów będzie można oglądać na żywo na platformie streamingowej Viaplay.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!