Pobierz aplikację betfan na telefon
Piast Gliwice – Puszcza Niepołomice: Typy, kursy, zakłady 12.03 | Ekstraklasa

W dogrywanym meczu 17. kolejki polskiej Ekstraklasy Piast Gliwice podejmie Puszczę Niepołomice. Będziemy grali od 15. minuty, albowiem spotkanie to zostało przerwane ze względu na intensywne opady śniegu. Dla Puszczy to dobra szansa w podreperowaniu punktów w walce o utrzymanie, ale czy będą w stanie choćby zremisować z niewątpliwie mocniejszym Piastem? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Piast Gliwice – Puszcza Niepołomice.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Piast Gliwice – Puszcza Niepołomice?
  2. Zapowiedź meczu Piast Gliwice – Puszcza Niepołomice
  3. Jakie są kursy na mecz Piast Gliwice – Puszcza Niepołomice?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Piast Gliwice – Puszcza Niepołomice?

Piast Gliwice – Puszcza Niepołomice typy bukmacherskie

1.52

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Piast Gliwice z pewnością patrząc kadrowo jest lepszą ekipą od Puszczy Niepołomice. Drużynie gości w tym meczu nie można jednak odmówić zaangażowania w każdy mecz. Mają nadal realne szanse na utrzymanie, a właśnie aby tak się stało przydałoby się wywalczyć punkty w starciu z Piastem. Zadanie jednak nie będzie łatwe, albowiem zagrają na wyjeździe, a to z pewnością Piast jest ekipą lepszą. Pamiętajmy, że mecz zaczynamy od 15. minuty, dlatego też nie spodziewam się dużej liczby goli i typuję poniżej 2.5 gola w meczu.

 

Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice kursy bukmacherskie

  • Wygrana Piast Gliwice – 1.65
  • Remis – 3.75
  • Wygrana Puszcza Niepołomice – 5.00
  • Powyżej 2.5 goli – 2.40
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.10

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Piasta Gliwice (kurs 1.65). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Puszcza Niepołomice, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.00. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice to może liczyć na kurs 3.75. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.40, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.52.

Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Wtorkowy mecz pomiędzy Piastem Gliwice, a Puszczą Niepołomice w ramach dogrywanego meczu 17. kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 12 marca o 18:30 na Stadionie Miejskim w Gliwicach. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice przeprowadzi telewizja Canal+Sport.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!