Paragwaj – Kolumbia: Typy, kursy, zapowiedź 22.11

Adrian Krawczyk

20 listopada 2023

Kolumbia, typy
W meczu 6 kolejki eliminacji Mistrzostw Świata Ameryki Południowej Paragwaj podejmie na własnym obiekcie reprezentację Kolumbii. Według analityków nieco większe szanse na zwygraną ma Kolumbia, jednak i Paragwaj w tym meczu nie jest skreślany i nie stoi na straconej pozycji, aby wywalczyć nawet 3 punkty w tym starciu. Kto więc okaże się lepszy? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Paragwaj – Kolumbia.

Paragwaj – Kolumbia typy bukmacherskie

Kolumbia jak do tej pory bardzo dobrze spisuje się w eliminacjach do Mistrzostw Świata. Po 5 rozegranych meczach mają na swoim koncie 9 punktów i plasują się na dobrej trzeciej pozycji w tabeli. Co więcej nie przegrali oni jeszcze żadnego spotkania, jednak aż 3 z nich remisowali, przez co potracili trochę punktów. Remisem zakończyli mecze z Chile, Urugwajem oraz Ekwadorem. Co ciekawe potrafili w ostatniej kolejce ograć Brazylię, a w pierwszej kolejce okazali się lepsi od Wenezueli. Paragwaj natomiast ma 5 punktów wywalczone wygraną 1:0 z Boliwią oraz remisami z Chile oraz z Peru. Niewątpliwie jest to słabsza reprezentacja, ale bardzo solidna. Przede wszystkim są mocni na własnym obiekcie, a to właśnie tutaj zagrają z Kolumbią. Spodziewam się zamkniętego meczu z małą liczbą goli dlatego typuję poniżej 2.5 gola w meczu po kursie 1.49 w Betfan.

1.49

PONIŻEJ 2.5 GOLA

betfan

Paragwaj - Kolumbia kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Paragwaj - Kolumbia wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim nieznacznie reprezentacja Kolumbii (kurs 2.27). Nieco mniejsze szanse natomiast ma reprezentacja gospodarzy - Paragwaj, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.35. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Paragwaj - Kolumbia to może liczyć na kurs 3.05. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.51, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.49.

Paragwaj - Kolumbia GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowy mecz reprezentacji pomiędzy Paragwaju, a Kolumbii w ramach 6 kolejki eliminacji Mistrzostw Świata Ameryki Południowej, odbędzie się 22 listopada o 00:00 na Estadio Defensores del Chaco w Asunicion. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Paragwaj - Kolumbia przeprowadzi live Eleven Sports 3.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy