Pobierz aplikację betfan na telefon
Paragwaj – Boliwia: Typy, kurs, zapowiedź | 18.10 El. Mistrzostwa Świata

Czwarta kolejka eliminacji do Mistrzostw Świata, zakończy zgrupowania kadrowe na południu Ameryki. Czeka nas jeszcze sporo reprezentacyjnych emocji. Paragwaj, w jednym z starć tej kolejki, zmierzy się na swoim terenie przeciwko Boliwią. Goście póki co zawodzą po całej linii i po trzech pojedynkach mają zero punktów. Z meczu na mecz szansa na MŚ będzie uciekać, czy dziś rozpoczną zdobywanie punktów? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Paragwaj – Boliwia.

Paragwaj – Boliwia: typy bukmacherskie

Boliwia nie może być zadowolona ze swoich wyników, ponieważ po trzech spotkaniach mają zero punktów. Co więcej stracili już aż 10 goli, strzelając zaledwie 2. Niemniej jednak grali z Argentyną, Brazylią i Ekwadorem, więc czołówkę tych kwalifikacji mają za sobą. Dziś trafiają na rywali o wiele bliższych poziomem. Paragwaj także na ten moment nie zachwyca i po trzech starciach ma zaledwie jeden punkt, choć  w dwóch z nich znacznie przeważał nad rywalami.

 

 

Dla obu drużyn będzie to ostatni moment na podryg i próbę powrotu do walki o Mistrzostwa Świata. Znacznie bliżej ku temu jest drużynie gospodarzy, choć ja bym nie skreślał przyjezdnych. W mojej opinii są oni w stanie powalczyć nawet o remis, ale ja typuję, że strzelą dziś gola.

2.04

BOLIWIA STRZELI GOLA

betfan

Paragwaj - Boliwia: kursy bukmacherskie

Zdecdyowanym faworytem tego spotkania będzie drużyna gospodarzy, na których obecny kurs wynosi zaledwie 1.25. Boliwia więc wystąpi dziś jako spory underdog, a kurs na ich ewentualne zwycięstwo to w tym momencie przelicznik 12.00. Podział punktów to szansa na mnożnik 5.80.

Paragwaj - Boliwia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz pomiędzy reprezentacjami Paragwajem a Boliwią, w ramach 4. kolejki eliminacji do Mistrzostw Świata, odbędzie się 18 października o 00:30 na Estadio Antonio Aranda w Ciudad del Este. Spotkanie będzie transmitowane na kanele Eleven Sports 2 z polskim komentarzem.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!