Pobierz aplikację betfan na telefon
PAOK – Hajduk Split: Typy, kursy, zapowiedź 17.08 el. LKE
Nie tylko polskie drużyny wezmą dziś udział w rewanżowych spotkaniach o finał eliminacji Ligi Konferencji Europy. PAOK, w jednym z 31 starć tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Hajduk Split. Bardzo defensywna pierwsza odsłona tego meczu sprawiła, że żaden z zespołów nie podejdzie dziś z zaliczką do rewanżu. Czy w takiej sytuacji gospodarz wykorzysta swój atut i awansuje do kolejnej fazy? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz PAOK – Hajduk Split.

PAOK – Hajduk Split: Typy bukmacherskie

W pierwszym starciu tych ekip działo się naprawdę bardzo dużo pod obiema bramkami. Tym bardziej więc dziwi fakt, że ostatecznie nie padła żadna bramka. Hajduk tym samym nie wykorzystał atutu własnego boiska. Obudzili się tak naprawę dopiero w drugiej odsłonie, ale zabrakło im skuteczności, by dopiąć swego. Tych sytuacji być może będą dziś żałować, bowiem zagrają na ciężkim terenie PAOKu..
Świetnie spisały się obie defensywy w pierwszej odsłonie tego dwumeczu, co przełożyło się na brak goli. Mimo wszystko sporo działo się pod jedną i drugą bramką, na co wskazują rzuty rożne. Dziś również spodziewam się podobnego przebiegu meczu i typuję co najmniej 9 kornerów.

1.72

POWYŻEJ 8.5

RZUTÓW ROŻNYCH

betfan

PAOK - Hajduk Split: kursy bukmacherskie

Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo PAOK w regulaminowym czasie gry, to obecnie 1.96. Mnożnik jaki możemy znaleźć na wygraną Hajduk Split to aż 4.05. W przypadku remisu gracz może pomnożyć swoją stawkę przez 3.35.

PAOK - Hajduk Split: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy PAOK a Hajduk Split, w ramach eliminacji do Ligi Konferencji Europy 2023/2024, odbędzie się 17 sierpnia o 19:30 na Toumba Stadium w Salonikach. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!