Pobierz aplikację betfan na telefon
Oxford Utd – Arsenal: Typy, kursy, zapowiedź 09.01 Puchar Anglii

W ten weekend kibice Premier League muszą obejść się smakiem, bo drużyny z Anglii i Walii, będą rywalizować w Pucharze Anglii. Oxford Utd w 1/32 finału zmierzy się z Arsenal. Jest to ostatnie starcie tego etapu, no może poza jednym, które zostało przełożone z powodu mokrej murawy. Kanonierzy tak naprawdę muszą wygrać to starcie, czy uda im się to gładko? Zapraszam na zapowiedź spotkania Oxford Utd – Arsenal.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Puchar Anglii: Oxford Utd – Arsenal (09.01, 21:00) – zapowiedź meczu

Arsenal w tym sezonie góruje w Premier League, gdzie wciąż prowadzą z przewagą pięciu punktów nad drugim City. Teraz jednak czeka ich mecz innej rangi, bowiem w ramach Pucharu Anglii zmierzą się z trzecioligowym Oxford Utd. Rywale Kanonierów, to typowy średniak League One, który niczym się nie wyróżnia. Co więcej raczej bliżej im do spadku niż do awansu. W zasadzie to Arsenal w tym pojedynku musi, Oxford tylko może. Jedyna szansa, to wystawienie głębokiej rezerwy przez Artetę, ale nawet ta powinna sobie poradzić.

 

Puchar Anglii: Oxford Utd - Arsenal (09.01, 21:00) - typy

Typy Oxford Utd - Arsenal

Jeśli Arsenal podejdzie do spotkania w pełni poważnie, to Oxford nieraz wyjmie piłkę z siatki. Nawet rezerwy Arsenalu powinny trafić kilkukrotnie do bramki. Myślę, że śmiało można stawiać, że Kanonierzy strzelą gola w obu połowach.

1.59

ARSENAL STRZELI

W OBU POŁOWACH

betfan

 

Puchar Anglii: Oxford Utd - Arsenal (09.01, 21:00) - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Poniedziałkowy mecz Oxford Utd, z Arsenal w ramach 1/32 finału Pucharu Anglii, odbędzie się 9 stycznia o 21:00 na Kassam Stadium w Oxfordzie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na platformie Eleven Sports 1.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!