Pobierz aplikację betfan na telefon
Oscar Otte – Kamil Majchrzak:  typy, kursy | ATP Sofia 29.09
Kamil Majchrzak po sześciu porażkach w tourze wreszcie zwyciężył. W rundzie drugiej czeka na niego Oscar Otte. Niemiec niedawno odniósł porażkę 0:3 z Hubertem Hurkaczem w ramach US Open. Czy i tym razem kolejny Polak będzie w stanie go pokonać? Z pewnością Kamil potrzebuję zwycięstw by utrzymać się w top 200, a może nawet i wrócić do pierwszej setki. Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Oscar Otte – Kamil Majchrzak.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

ATP Sofia 2022: Oscar Otte – Kamil Majchrzak (29.09, 11:00): Zapowiedź

Polak nie ma za sobą najlepszego okresu. Przed turniejem w Sofii wygrał w prawdzie w ramach Pucharu Davisa dwa mecze oddając zaledwie gema, lecz z zawodnikami bardziej amatorskimi. Wcześniej na dziewięć spotkań odniósł tylko jedno zwycięstwo. Zdecydowanie umiejętności Kamila są o wiele większe niż wyniki z takimi rywalami jak w tych poprzednich spotkaniach. Tutaj w pierwszym meczu zwyciężył, choć był underdogiem, z Ricardasem Berankisem. Polak wyserwował sobie aż 11 asów i tylko w jednym gemie miał kryzys, po którym oddał jedyne podanie w tym meczu. Ostatecznie spotkanie zakończył 7:, 6:2.
Oscar Otte również nie ma za sobą najlepszego okresu. Po sześciu porażkach wygrał wreszcie tutaj w Sofii z oswajającym się dopiero z "większym" tenisem, Szwedem Nicolaem Madarasem. Niemiec mimo krótkiego meczu zaserwował aż 10 asów, co jak wiadomo od zawsze jest jedną z mocniejszych stron Oscara. Na pewno będzie dużym wyzwaniem dla Polaka.

ATP Sofia 2022: Oscar Otte - Kamil Majchrzak (29.09, 11:00): Typy, typowanie

1.52

MAJCHRZAK WYGRA

PRZYNAJMNIEJ JEDEN SET

betfan

Zarówno Kamil jak i Oscar mocno opierają swoją grę na serwisie. Polakowi wychodziło to w ostatnim czasie różnie, jednak teraz jeśli chce w tym spotkaniu uzyskać pozytywny wynik musi przede wszystkim skupić się na tym aspekcie. Niemiec miewa gorsze momenty, choć z racji doświadczenia też potrafi sobie z nimi radzić. Myślę, że Majchrzak jest w stanie to spotkanie wygrać, choć ja zagram bardziej defensywnie. Stawiam, że Polak ugra seta.

ATP Sofia 2022: Oscar Otte - Kamil Majchrzak (29.09, 11:00): Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/8, w którym zagra Kamil Majchrzak z Oscarem Otte odbędzie się 29 września o godzinie 11:30. Transmisji z tego turnieju nie będzie można zobaczyć na  żadnym kanale polskiej telewizji, czy też platformie streamingowej. Relacje z meczu dostępna będzie też na sport.betfan.pl. Relacja dostępna poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!