Odra Opole – Górnik Łęczna: typy, kursy, zapowiedź | 1.04 1. liga

Wojciech Sikora

01 kwietnia 2023

Odra Opole – 1. liga
Pozostało już tylko dziesięć kolejek na zapleczu Ekstraklasy, więc to ostatni moment, by powalczyć o awans. Odra Opole, w jednym z trzech starć tego dnia, w ramach 25. kolejki 1. ligi polskiej, podejmie na swoim boisku Górnik Łęczna. Choć aktualnie oba zespoły są w bezpiecznej strefie, to jednak mała różnica pomiędzy 11. a 18. miejscem w tabeli, sprawia, że szykują się nam emocje do końca sezonu. Kto zbliży się do utrzymania? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Odra Opole – Górnik Łęczna.

Odra Opole – Górnik Łęczna: Zapowiedź meczu

Odra Opole po świetnym początku roku i pięciu meczów bez porażki, ostatnim czasem gra w kratkę. Choć udało im się już uciec ze strefy spadkowej, to dzieli ich tak naprawdę tylko punkt, by do niej wrócić. By skutecznie wywalczyć utrzymanie, muszą utrzymać regularność. Tę świetnie prezentuje drużyna gości, która po awansie do półfinału pucharu polski, nie przegrała ostatnich trzech spotkań. Aktualnie zajmują 12. lokatę, więc przed nimi jeszcze sporo walki, by pozostać w 1. lidze.

Odra Opole - Górnik Łęczna: - Typ na mecz

Górnik Łęczna w pierwszym meczu tych drużyn, w tym sezonie, rozgromił aż 4:1  Odrę Opole i świetnie wykorzystał swoje okazje na bramki. Przed nimi teraz cięższe zadane, bowiem dziś zagrają w roli gości. Moim zdaniem nadal są jednak lepszą drużyną i nie powinni przegrać tego starcia. Stawiam wygraną lub remis gości.

1.49

GÓRNIK ŁĘCZNA

WYGRA LUB ZREMISUJE

betfan

Odra Opole - Górnik Łęczna: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Sobotni mecz pomiędzy Odrą Opole a Górnikiem Łęczną w ramach 25. kolejki 1. ligi polskiej,  odbędzie się 1 kwietnia o 15:00 na stadionie w Opolu. Mecz nie będzie emitowany będzie przez żadną stację.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy