Pobierz aplikację betfan na telefon
Odra Opole – Chrobry Głogów: typy, kursy, zapowiedź 01.05 | I Liga
Ostatnim meczem meczem 1. ligi w tej kolejce będzie spotkanie w Opolu gdzie Odra podejmie będący w kryzysie Chrobrego Głogów. Odra ma apetyt, by kontynuować swój masz zwycięstw w lidze. Gospodarze jesienią zremisowali z Chrobrym w Głogowie dając naprawdę fajne widowisko dla postronnego kibica. Liczymy na powtórkę. Zapraszam na zapowiedz oraz typy bukmacherskie do meczu Odra Opole – Chrobry Głogów!  

Odra Opole – Chrobry Głogów: – Zapowiedź

Gospodarze są na miejscu spadkowym – szesnasta pozycja. Wciąż jednak nie są w złej sytuacji, bo zwycięstwo pozwoli im wydostać się ze strefy spadkowej. Goście mogą mówić o poważnym kryzysie, ponieważ w 6 ostatnich meczach strzelili na poziomie 1.ligi tylko dwa gole. Bez strzelania goli Chrobry uplasuje się w środku stawki, a były przecież plany na awans. Na 6 wizyt Chrobrego w całej historii rywalizacji z Odrą, nigdy nie udało im się wygrać tu spotkania. To Odra dzieli i rządzi w tych meczach w Opolu. Wygrała 5 z 6 z nich.

Odra Opole - Chrobry Głogów:- Typy bukmacherskie, kursy

1.92

ODRA WYGRA

betfan
Odra wiosną nie przegrywa już tak często i znacznie poprawiła się w ofensywie. Chrobry natomiast pozostaje bez wygranej od 19. lutego. Postawię na wygraną Odry, bo wygrała aż 3 z 5 ostatnich meczów.

Odra Opole - Chrobry Głogów: - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Poniedziałkowy mecz Odra Opole kontra Chrobry Głogów w ramach 29. kolejki 1 ligi odbędzie się 1. maja na Stadion Miejskim w Opolu. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.
    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!