Pobierz aplikację betfan na telefon
ŁKS Łódź – Wisła Kraków: typy, kursy, zapowiedź 05.05 | I Liga

Wieczornym spotkaniem w pierwszej lidze będzie starcie dawnych gigantów polskiej sceny piłkarskiej. ŁKS Łódź kontra Wisła Kraków. Oba kluby idą prawie łeb w łeb w tabeli i na ostatniej prostej postarają się o jak najlepszy wynik w tym spotkaniu. Przed meczem ŁKS ma fotel lidera i 6 punktów zapasu nad Wisłą. Czy po tym meczu zmieni się dużo w tej kwestii? Zapraszam na zapowiedz oraz typy bukmacherskie do meczu ŁKS – Wisła Kraków!  

ŁKS Łódź – Wisła Kraków – Zapowiedź

Bardzo zgrabnie nam się to ułożyło, że oba zespoły zgromadziły niemalże identyczną liczbę goli strzelonych i straconych. Należą w obu tych statystykach do grona najlepszych w lidze. Oba zespoły tracą średnio gola na spotkanie, a strzelają prawie dwa.

Remisy z Bruk-Betem oraz Górnikiem Łęczna sprawiły, że dystans ŁKS-u nad resztą stawki mocno się zmniejszył. Wiślacy natomiast mają fantastyczną wiosnę, ale ich puntem słabości są mecze wyjazdowe – dwa ostatnie wyjazdy to dwie porażki.

22 bramki padły podczas ostatnich 5 meczów między tymi zespołami. To zwiastuje nam mecz o dużym ciężarze gatunkowym oraz o możliwej strzelaninie z obu stron.

 

ŁKS Łódź - Wisła Kraków - Typy bukmacherskie, kursy

1.72

OBA ZESPOŁY STRZELĄ GOLA

betfan

Wiosną goście jeśli sobie z czymś nie radzą to są to wyjazdowe mecze. ŁKS na pewno do maksimum wykorzysta przewagę własnego stadionu, natomiast Wisła ma w składzie sporo jakości i zapewne zdoła strzelić bramkę. Dam, że obie strzelą w tym ważnym dla nich meczu.

ŁKS Łódź - Wisła Kraków - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Piątkowy mecz ŁKS kontra Wisła Kraków w ramach 30. kolejki 1 ligi odbędzie się 5. maja na Stadionie Miejskim w Łodzi. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem.

    • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!