Górnik Łęczna – Wisła Kraków: typy, kursy, zapowiedź 03.06 | I Liga

Bartłomiej Cichecki

03 czerwca 2023

Wisla Krakow

Wciąż klub z Krakowa myśli o tym co zrobił tydzień meczu na własnym stadionie… Rozpacz nie może trwać jednak zbyt długo, bo oto przed nami ostatni mecz sezonu, podczas którego Wisła wciąż ma realne szanse na awans bezpośredni. Inna sprawa, że realność tej szansy od losu jest bardzo ograniczona i musiałoby się bardzo dużo wydarzyć, by Wisła awansowała z drugiego miejsca. Jednak póki piłka w grze to w Krakowie będą wierzyć do ostatniej minuty meczu w Łęcznej.  Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Górnik Łęczna – Wisła Kraków.

Górnik Łęczna – Wisła Kraków: zapowiedź meczu

Wisła Kraków koncertowo popsuła sprawę awansu w poprzedniej kolejce z Zagłębiem Sosnowiec i teraz musi sama wygrać w Łęcznej oraz liczyć na korzystny układ wyników w pozostałych meczach. Zacznijmy jednak od rzeczy, które Wisła możne zrobić, by awansować już dziś. Przede wszystkim musi wygrać w Łęcznej, a to rzadki przypadek w historii. Na 10 meczów Białej Gwiazdy z Górnikiem, goście wygrali raptem 3 razy, 2 razy wygrywali gospodarze, aż  5 razy padał remis. Gospodarze rzadko schodzili wiosną pokonani na własnym obiekcie. Aż 5 razy remisowali swoje mecze przez co nie zajmą satysfakcjonującego ich miejsca w tabeli. W zasadzie Górnik jest niepokonany u siebie jeśli nie liczymy meczów Pucharu Polski, ponieważ właśnie tu jedyną porażkę u siebie zanotował Górnik. Przegrali z Rakowem Częstochowa. Natomiast Wisła w ostatnim czasie na wyjazdach spisywała się bardzo słabo, dopiero wygrana z Podbeskidziem zakończyła passę trzech ligowych porażek w delegacjach. 

 

Górnik Łęczna - Wisła Kraków: typy

Na Lubelszczyźnie tęsknota za Ekstraklasą wciąż będzie żywa przynajmniej przez kolejny sezon. Trwająca kampania była nieudana dla piłkarzy z tego regionu Polski, dlatego jedną z opcji na godne pożegnanie się z kibicami będzie nie odstawianie nogi w meczu z potencjalnym zespołem, który na tę Ekstraklasę wciąż ma szansę czyli z Wisłą Kraków. Historia meczów bezpośrednich pokazuje nam, że ekipy lubią ze sobą grać, a tym bardziej strzelać w tym meczach bramki. Postawię na wymianę ciosów z obu stron. 

1.85

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Górnik Łęczna - Wisła Kraków: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Górnik Łęczna kontra Wisła Kraków, odbędzie się 3 czerwca na Stadionie Miejskim w Łęcznej. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanałach Polsat Sport z polskim komentarzem..

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy