Pobierz aplikację betfan na telefon
Odra Opole – Arka Gdynia: typy, kursy, zapowiedź | 19.03 1. liga
Kolejny weekend pełen piłkarskich emocji, również na zapleczu Ekstraklasy. Odra Opole w ramach 24. kolejki, zmierzy się na swoim boisku z Arką Gdynia. Gospodarze walczą o utrzymanie w tym sezonie, a mecze na swoim boisku są do tego świetną okazją. Z tym że zagrają z drużyną z aspiracjami na awans do Ekstraklasy. Kto w tym starciu okaże się lepszy? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Odra Opole – Arka Gdynia.

Odra Opole – Arka Gdynia: Zapowiedź meczu

Odra Opole gra w tym sezonie bardzo falowo, przeplatając dobre okresy, tymi gorszymi. Swoje boisko dość zaskakująco nie daje im takiej przewagi jak można by się spodziewać. Tak więc spotkanie z Arką Gdynia zapowiada się bardzo ciężko, bowiem zespół z trójmiasta ma bardzo dobry sezon i stoi przed nimi spora szansa, by powrócić do Ekstraklasy. Niemniej jednak zajmują ostatnią, szósta pozycję premiującą do baraży i czeka ich walka do samego końca sezonu, by w nich zagrać.

Odra Opole - Arka Gdynia: - Typ na mecz

Obie drużyny spotkały się razem już na początku sezonu, gdzie zaskakująco Odra Opole wydarła komplet punktów po golu na 2:1 w 93 minucie. Teraz zadanie wydaje się prostsze, bowiem rają na swoim terenie, choć wydaję mi się, że forma w jakiej są obecnie nie pozwoli im na równą grę z przyjezdnymi. Stawiam, że Arka Gdynia wygra to spotkanie.

2.07

ARKA GDYNIA WYGRA

betfan

Odra Opole - Arka Gdynia: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Odrą Opole a Arką Gdynia w ramach 24. kolejki 1. ligi polskiej,  odbędzie się 19 marca o 18:00 na stadionie miejskim w Opolu. Mecz nie będzie emitowany będzie przez żadną stację.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!