Pobierz aplikację betfan na telefon
NIP – Complexity Gaming: Typy, kursy, zapowiedź 13.07
Starciem Ninjas in Pyjamas i Complexity Gaming rozpoczniemy turniej CS:GO Blast Premier Fall Groups. Starcie to odbędzie się w półfinale tego turnieju, a zwycięzca, który osiągnie jako pierwszy dwie wygrane mapy awansuje do bezpośredniego finału, w którym zmierzy się ze zwycięzcą z pary Team Vitality – Evil Geniuses. Pomimo, że do Complxity dołączył EliGE to jednak i tak faworytem do wygrania jest NIP. Czy szybko rozgromią oni 2:0 swoich rywali – Complexity Gaming? Zapraszamy do zapoznania się z naszą zapowiedź oraz zobaczenia typu na mecz Ninjas in Pyjamas – Complexity Gaming.

Ninjas in Pyjamas – Complexity Gaming: Zapowiedź

Trzynasta drużyna świata, czyli Ninjas in Pyjamas zagrała słabo na BLAST.tv Paris Major 2023. Co prawda niewiele zabrakło im, aby awansować do play-offów, ale jednak przegrali z Apeks oraz Fnatic, co można uznać za niejako blamaż. Oficjalne spotkanie ostatnie rozegrali właśnie z Apeks, gdzie ulegli dość srogo 2:0. Complexity natomiast również nie wypadło najlepiej na BLAST.tv Paris Major 2023  choć w pierwszym dniu pokonali sensacyjnie Gamer Legion. Potem natomiast przegrali 2 spotkania i odpadli z turnieju. Kolejno brali udział jeszcze w IEM Dallas, gdzie przegrali 2 spotkania i ograli Evil Geniuses oraz w Blast Premier Spring, gdzie również szybko zakończyli swoją przygodę wygrywając tylko sensacyjnie z Astralis.

NIP – Complexity Gaming kursy bukmacherskie

Analitycy sportowi, jak i bukmacherzy jasno wskazali, że faworytem do wygrania spotkania jest Ninjas in Pyjamas (kurs 1.45), mniejsze szanse natomiast ma drużyna compLexity Gaming, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 2.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość map w tym spotkaniu – na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 1.74, natomiast na over 2.5 mapy w meczu znajdziemy kurs na poziomie 1.94.

Ninjas in Pyjamas – Complexity Gaming typy

2.45

WYGRANA NIP 2:0

betfan

Po ostatnich spotkaniach widać, że Complexity Gaming nieco odzyskuje swoją formę. Z pewnością może liczyć na znacznie lepsze wyniki niż w ostatnich spotkaniach, jednak trafienie na NIP z pewnością nie ułatwiło sprawy i znów nie będą faworytem. Czy będzie stać ich na sprawienie niespodzianki? Nie spodziewam się, aby byli w stanie ograć Ninjas in Pyjamas. Typuję wygraną Ninjas in Pyjams dokładnym wynikiem 2:0 po dobrym kursie 2.45 w Betfan, który da nam podwojenie naszego budżetu w przypadku wygranej. Powrót hampusa do składu NIP powinien zrobić różnice, więc liczę że wygrają pewnie to spotkanie.

Ninjas in Pyjamas – Complexity Gaming statystyki

Najlepsze mapy Ninjas in Pyjamas:
  • Mirage – 87% zwycięstw.
  • Nuke – 67% zwycięstw.
  • Inferno – 50% zwycięstw.
Najlepsze mapy Complexity Gaming:
  • Overpass – 50% zwycięstw.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!