Pobierz aplikację betfan na telefon
Niemcy – Kolumbia: Typy, kursy, zapowiedź 20.06 | Mecze towarzyskie
Niektóre reprezentacje rozgrywają eliminacje, a inne po prostu mecze towarzyskie. Dziś skupimy się na tej drugiej sekcji, gdzie Niemcy w jednym ze spotkań, zagra przeciwko Kolumbii. Po porażce w sparingowym meczu z Polską, nasi sąsiedzi wracają na swoje boisko, by spróbować swoich sił przeciwko Kolumbii. Czy przybysze z Ameryki Południowej, będący w dobrej formie, zaskoczą? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Niemcy – Kolumbia.

Niemcy – Kolumbia: zapowiedź meczu

Niemcy ostatnią porażką w Warszawie na Narodowym, przedłużyli swoją serię bez zwycięstwa, która aktualnie wynosi 3 spotkania. Mimo wszystko porażka 0:1 z Polską nie była w złym stylu, a w drugiej połowie kompletnie zdominowali naszą reprezentację. Teraz spotkają się z Kolumbią, która jest bardzo niewygodną reprezentacją i ma za sobą dziesięć spotkań bez porażki. Teren europejski może okazać się dla nich ciężki, zwłaszcza że z reprezentacją Niemiec będzie z pewnością sporo kibiców.

Niemcy - Kolumbia: typy

Moim zdaniem to już najwyższa pora, by Niemcy przełamali swoją małą, niechlubną serię. Już w meczu z Polską pokazali kawałek dobrego futbolu, choć często zabrakło im szczęścia i skuteczności. Dziś rywal może okazać się równie dobrze broniący, ale moim zdaniem przed swoją publicznością dziś zwyciężą. Typuję wygraną reprezentacji gospodarzy.

1.47

NIEMCY WYGRAJĄ

betfan

Niemcy - Kolumbia: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Wtorkowy mecz pomiędzy Niemcami a Kolumbią, w ramach meczu towarzyskiego, odbędzie się 20 czerwca o 20:45 na Veltins Arena w Gelsenkirchen. Transmisja odbędzie się na Polsat Sport Premium 6 z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!