Pobierz aplikację betfan na telefon
Nice – Montpellier: typy, kursy, zapowiedź 11.01 | Ligue 1

Mecz między dwoma zespołami z drugiej dziesiątki tabeli. To nie jest wymarzone wznowienie rozgrywek ani dla Nicei, ani dla Montpellier. Ostatnie dwa mecze to dwie porażki i odpadnięcie z Pucharu Francji więc nastroje w obu zespołach są podobne – będzie można skupić się na lidze! To goście są jednak w ciut lepszych zastrojach, gdyż wygrali jeden mecz po wznowieniu rozgrywek, a Nicea tylko zremisowała z Lens. Nie ma więc szczęścia Nicea do tego z kim musi grać w 18. kolejce Ligue 1. Montpellier to zespół, który na 5 ostatnich meczów z Nicea wygrał aż 3 z nich i ewidentnie ma patent na gospodarzy dzisiejszego meczu! Zapraszam do zapoznania się z typami na ten mecz w poniższej zapowiedzi! 

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Ligue 1: Nice – Montpellier (11.01, 21:00) – Zapowiedź

Tak jak wspomniałem oba zespoły mają już za sobą popisy w rozgrywkach Pucharu Francji i mogą skupić się na lidze. Różnica między nimi jest minimalna i wynosi cztery czka. To jednak Nicea jest bardziej krytykowana za to jak gra. A gra bardzo mało efektywnie oraz za mało efektownie. Tylko 16 bramek strzelonych po 17. kolejkach bardzo rozczarowuje kibiców gospodarzy. Miał to być sezon pod wieloma względami bardzo przełomowy, a serwowany jest nam ze strony Nicei bardzo niesmaczny żart. Czy strata 12 punktów do piątego w tabeli Monaco to wystarczająca motywacja do tego, by wziąć się za wygrywanie meczów na własnym stadionie? Powinna. Ale póki co Nicea ma tam następujący bilans: 9 punktów na 24 możliwe! Kompletny dramat. Dla porównania Montpellier,które nie jest żadnym gigantem ligi, już na tym etapie sezonu ma 7 punktów zdobytych w delegacji oraz o jeden więcej od Nicei jeśli chodzi o mecze domowe. Nawet Montpellier jest ciut lepsze niż Nicea. Gospodarze powinni dziś odpowiedzieć w możliwie dla siebie najlepszy sposób.  

 

Ligue 1: Nice - Montpellier (11.01, 21:00) - Typy bukmacherskie, kursy

1.81

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

 

Zbyt często Nicea zawodziła u siebie w tym sezonie bym wierzył, że teraz wygrają do zera z Montpellier, które ma na nich patent. Obie strzelą to raczej pewne. 

Ligue 1: Nice - Montpellier (11.01, 21:00) - Transmisja, gdzie obejrzeć?

Środowy mecz pomiędzy Nicea, a Montpellier w ramach 18. kolejki Ligue 1 odbędzie się 11 stycznia o 21.00 na Allianz Riviera w Nicei. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna na kanałach z polskim komentarzem.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!