Pobierz aplikację betfan na telefon
Next Gen Finals 2022 – typy, zapowiedź, kursy | 10.11

Ośmiu najlepszych zawodników młodego pokolenia rywalizuje aktualnie w Mediolanie, w ramach Next Gen Finals. Czekają nas dziś ostatnie spotkania grupowe. W zeszłym roku to Carlos Alcaraz nie pozosawił nikomu złudzeń i zwyciężyl w tym turnieju. W tym roku mamy kilka nowych twarzy, choć nie zabrakło chociażby Lorenzo Musettiego, czy Brandona Nakashimy. Kto w tym roku sięgnie po tytuł? Zapraszam na zapowiedż i typy kilku meczów trzeciej rundy grupowej.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Next Gen Finals 2022: Jak rozgrywane są mecze?

Formuła turnieju i rozgrywania meczów podczas ATP Next Gen Finals różni się od pozostałych. Tenisiści podzieleni są na dwie grupy, po czterech zawodników. Mecze w grupie rozgrywane są systemem każdy z każdym, czyli zawodnik zagra minimum trzy spotkania. Dwóch najlepszych tenisistów uzyskuje awans do półfinału. Gra się do trzech wygranych setów, ale one nie toczą się w taki sposób, jak podczas normalnych turniejów. Tutaj gra się do czterech wygranych gemów, a więc są skrócone. Przy stanie 3:3 rozgrywa się tie-breaka, który decyduje o losach partii. Gemów nie rozgrywa się na przewagi, jeśli mamy wynik 40:40, to rozgrywa się decydujący punkt.

Next Gen Finals 2022: Brandon Nakashima – Francesco Passaro (10.11, 15:30): Zapowiedź, typy

1.75

PASSARO WYGRA SETA

 

betfan

 

Nakashima awans ma już praktycznie zapewniony. Dla Włocha to z kolei ostatnia szansa na awans, lecz ten musi oglądać się również na starcie swojego kolegi z Lehecką. Czech może zagrozić Wlochowi, jesli wygra, ponieważ bilans meczów bezpośrednich jest na korzyść Lehecki. Myślę, że Włoch tego starcia nie odpuści i będzie walczył o każdego seta. Stawiam, że Passaro wygra chociażby seta.

 

Next Gen Finals 2022: Lorenzo Musetti - Jack Draper  (10.11, 21:00): Zapowiedź, typy

1.62

MUSETTI WYGRA

 

betfan

 

Waga tego spotkania jest bardzo duża, bo zwycięzca zagra w półfinale. Oboje, swoje mecze wygrali z Tsengiem, ale też oboje przegrali ze Strickerem. W o wiele groszym stylu zrobił to Draper, bo nie dał rady nawet ugrac seta ze Szwajcarem, choć był mocnym faworytem tamtego spotkania. W meczu z Tajwańczykiem oddał pierwszy set, co również było zaskoczeniem. Uważam, że forma Brytyjczyka jest poniżej oczekiwań, a Włoch poniesiony dopingiem swoich kibiców wygra to spotkanie.

 

Next Gen Finals 2022: Transmisja, gdzie oglądać?

Wszystkie mecze rozgrywane w ramach Next Gen Finals 2022 można oglądać na kanale Polsat Sport, lub w aplikacji Polsat Box Go, przez cały tydzień.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!