Nantes – Lens: Typy, kursy, zapowiedź 01.03 | Puchar Francji

Wojciech Sikora

01 marca 2023

Nantes - Lens: Typy, kursy, zapowiedź 01.03 | Puchar Francji
Moment przerwy w Ligue 1 i wracamy do zmagań Pucharu Francji. Dziś w jednym z trzech meczów Nantes powalczy na swoim boisku z Lens o awans do półfinału. Goście wypadli z topu Ligue 1 lecz wciąż mają szansę na europejskie puchary. Dla gospodarzy z kolei triumf w pucharze Francji, to jedyna szansa na szanse podboju Europy w przyszłym sezonie. Czy okażą się lepsi od rywali? Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Nantes – Lens.

Nantes – Lens: zapowiedź meczu

Za Nantes bardzo słaby okres, poza odpadnięciem z Ligi Europy, bardzo mocno obniżyli też loty w Ligue 1. Obecnie znajdują się w tabeli na 13. lokacie, więc po odpadnięciu z europejskich pucharów jedyną szansą na ich udział w kolejnym sezonie jest wygrana w Pucharze Francji. Przed nimi jednak ciężkie wyzwanie, także tym bardziej dużą przewagę daje im własne boisko. Lens do niedawna było drużyną walczącą o najwyższe cele Ligue 1. Teraz mogą mieć problem dostać się do Ligi Mistrzów, więc dla nich również triumf w pucharze kraju dałby spokój w tej kwestii.

Nantes - Lens: typy

Typy Nantes - Lens

Nantes nie ma najlepszego okresu, jednakże tutaj w pucharze radzą sobie bardzo dobrze. Choć przed nimi bardzo wymagjący rywal , to na swoim boisku powinni się postawić. Mimo przegranej niedawno na terenie Lens, byli w stanie trafić do bramki, także myślę, że tym bardziej powinno im się to udać u siebie.  Stawiam gola  gospodarzy.

1.50

NANTES STRZELI

betfan

Nantes - Lens: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Środowy mecz Nantes z Lens w ramach ćwierćfinału pucharu Francji odbędzie się 1 marca o 18:15 na Stade de la Beajoure w Nantes. Spotkania nie będzie można obejrzeć, z polskim komentrzaem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy