Motor Lublin – Wisła Kraków: Typy, kursy, zapowiedź 23.09

Adrian Krawczyk

22 września 2023

Motor Lublin - Wisła Kraków: Typy, kursy, zapowiedź 23.09
Wisła Kraków nadal znajduje się w dołku formy, a w sobotę w 9 kolejce Fortuna 1 Liga czeka na nich Motor Lublin. Biała Gwiazda nie potrafiła w ostatniej kolejce pokonać Chrobrego Głogów i to przed własną publicznością, więc i w meczu z Motorem z pewnością będzie miała ciężkie zadanie. Wydaje się, że jeżeli Wisła przegra kolejne spotkanie to z rolą trenera może powoli żegnać się Sobolewski. Czy Motor zagra pod wyrzucenie trenera Wisły Kraków i wygra to spotkanie? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Motor Lublin – Wisła Kraków.

Motor Lublin – Wisła Kraków typy bukmacherskie

Motor Lublin jak do tej pory jako beniaminek polskiej 1 Ligi spisuje się bardzo dobrze i z pewnością może mówić o wyniku ponad swoje umiejętności. Teraz zagrają z krakowską Wisłą, czyli zespołem, który był jednym z głównych kandydatów do awansu do Ekstraklasy. Jednak po słabym starcie sezonu podobnie jak w poprzednim roku o ten awans nie będzie łatwo. Dodatkowo teraz zmierzą się z Motorem, który może napsuć sporo krwi. Ja nie typuję zwycięzcy, choć kusi typ na brak porażki Motoru - pójdę w stronę BTTS-u w tym spotkaniu, który został wyceniony na 1.63.

1.63

BTTS - OBIE STRZELĄ

betfan

Motor Lublin - Wisła Kraków kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Motor Lublin - Wisła Kraków wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Wisły Kraków (kurs 1.95). Nieco mniejsze szanse natomiast ma drużyna Motoru Lublin, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 3.60. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Motor Lublin - Wisła Kraków to może liczyć na kurs 3.65. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.71, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.11.

Motor Lublin - Wisła Kraków GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Motorem Lublin, a Wisłą Kraków w ramach 9 kolejki polskiej 1 Ligi, odbędzie się 23 września o 17:30 na Arena Lublin w Lublinie. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Polsat Sport Extra.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy