Motor Lublin – Odra Opole: Typy, kursy, zapowiedź 29.10 | 1 Liga

Jan Paździerski

28 października 2023

Motor Lublin - Odra Opole: Typy, kursy, zapowiedź 29.10 | 1 Liga

Bardzo ciekawie zapowiada się mecz 13. kolejki polskiej 1 ligi, pomiędzy Motorem Lublin a Odrą Opole. Już w najbliższą niedzielę, czeka nas ciekawe starcie polskiej 1 ligi. Ekipa z Lublin, podejmie na własnym boisku zespół przyjezdnych z Opola. Obie ekipy będą mocno zmobilizowane aby zdobyć 3 punkty, i obie udowadniały nie raz, że potrafią konstruować groźne akcje. Kto dziś okaże się lepszy? Czy ekipa gospodarzy zdoła zatrzymać 3 punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy w meczu Motor Lublin – Odra Opole.

Motor Lublin – Odra Opole: typy bukmacherskie

Zespół Motoru przeszedł przez trudny okres przed przerwą na mecze reprezentacyjne, tracąc punkt za punktem. Jednak seria czterech kolejnych porażek w lidze została zakończona przed tygodniem, co stanowiło ogromną ulgę dla podopiecznych Gonsalo Feio. Beniaminek, w kluczowym starciu dla dolnej połowy tabeli, pokonał Chrobrego Głogów 1:0. To było pierwsze zwycięstwo od początku września, co z pewnością wywołało radość w drużynie.

Oczywiście, jest jeszcze za wcześnie, aby stwierdzić, czy to był początek lepszej passy, czy też jednorazowy sukces. Jednak można śmiało powiedzieć, że zawodnicy Motoru przystąpią do niedzielnego starcia z Odrą w dobrych nastrojach i nie można wykluczyć, że powtórzą sukces sprzed tygodnia. Obstawiam, że Motor wygra mecz.

2.62

MOTOR

WYGRA

betfan

Motor Lublin - Odra Opole: kursy bukmacherskie

Bukmacherzy w swoich ofertach przedstawili kursy bukmacherskie na spotkanie polskiej 1 ligi pomiędzy Motorem Lublin a Odrą Opole. W tym meczu nie ma faworyta a kurs na gospodarzy to 2.62. Podobne szanse ma drużyna gości - Odra Opole, na którą mnożnik został wyceniony na 2.68. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 3.25.

Motor Lublin - Odra Opole: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Niedzielny mecz pomiędzy drużynami Motor Lublin - Odra Opole, w ramach 13 kolejki polskiej 1 ligi, odbędzie się 29 października o 12:40 na Stadionie miejskim w Lublinie. Spotkanie będzie transmitowane przez TVP Sport z polskim komentarzem.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuje się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach, zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy