Pobierz aplikację betfan na telefon
Monza – Cremonese: Typy, kursy, zapowiedź 18.03 | Serie A

Sobotnie granie na boiskach włoskiej Serie A rozpoczniemy od meczu Monza – Cremonese. Jeśli śledzicie uważnie włoskie rozgrywki to z pewnością wiecie, że te dwa zespoły są beniaminkami i muszą odnalzezc się wśród elitarnych zespołów. Ale to czy w tym gronie zostaną na kolejny sezon zdecyduje ich postawa na końcówce sezonu, bowiem tylko jeden zespół z tych dwóch może spać spokojnie. O kogo chodzi? Zapraszam na zapowiedz oraz typy do meczu Monza – Cremonese. 

Monza – Cremonese – zapowiedź meczu

Monza jako beniaminek radzi sobie naprawdę przyzwoicie i miejsce dwunaste nie jest dziełem przypadku tylko ciężkiej pracy. 33 punkty to przy tylko 12 punktach Cremonese przepaść. Pytanie czy na boisku będzie to widać?

W pierwszym meczu tych nowych zespołów na boiskach Serie A po znakomitym meczu wygrała Monza (3:2). Jeśli w rewanżu znów wygrają, mogą spuścić rywali do Serie B!

Na własnym stadionie czy na wyjeździe – Cremonese to nie robi żadnej różnicy. Tu i tu zdobyli po 6 punktów.

 

Monza - Cremonese - typy

Znając piękne oblicze Cremonese z meczu z Romą kiedy to wyrzucili Rzymian za burtę Pucharu Włoch, uważam że dziś na pewno strzelą gola. Gospodarze to samo, stąd dam, że obie strzelą po bramce.

1.92

OBIE STRZELĄ GOLA

betfan

Monza - Cremonese - gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Monza kontra Cremonese w ramach 27. kolejki Serie A, odbędzie się 18. marca na Stadionie Brianteo w Monzie. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na kanałach Eleven Sports.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!