Molde – Bayer Leverkusen: Typy, kursy, zapowiedź 05.10

Adrian Krawczyk

04 października 2023

Molde, typy
Ciekawym starciem w 2 kolejce Ligi Europy w grupie H będzie mecz, w którym Molde na własnym obiekcie zmierzy się z Bayerem Leverkusen. Oczywiście według analityków to Bayer Leverkusen ma zdecydowanie większe szanse na zwycięstwo w tym spotkaniu i trudno się z tym nie zgodzić, albowiem Aptekarze w tym sezonie prezentują świetną formę i są niepokonani od 12 spotkań. Czy drużynie Molde uda się ugrać choćby 1 punkt w tym spotkaniu? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Molde – Bayer Leverkusen.

Molde – Bayer Leverkusen typy bukmacherskie

Zespół Molde w 1 kolejce Ligi Europy mierzył się z Qarabagiem. Mecz był na trudnym terenie i ekipa z Norwegii nie poradziła sobie z rywalami, choć w 2 połowie mieli szanse, aby zremisować to spotkanie. Bayer Leverkusen natomiast mierzył się z Hacken i pewnie rozbił szwedzką drużynę 4:0 na własnym obiekcie. Niewątpliwie Molde na własnym obiekcie ma nieco większe szanse w potyczce z Bayerem, jednak przy obecnej formie Aptekarzy ciężko będzie tutaj szukać im szans na wygranie tego spotkania. Ja zdecydowałem się na Betbuilder w Betfan, dzięki czemu połączyłem 2 typy na spotkanie Molde z Bayerem Leverkusen. Typuję wygraną Bayeru oraz powyżej 2.5 gola w meczu, dzięki czemu otrzymujemy łączny kurs na poziomie 1.92.

1.92

WYGRANA BAYERU

ORAZ POWYŻEJ 2.5 GOLA W MECZU

betfan

Molde - Bayer Leverkusen kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Molde - Bayer Leverkusen wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Bayeru Leverkusen (kurs 1.48). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Molde, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 5.60. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Molde - Bayer Leverkusen to może liczyć na kurs 4.60. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.46, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie znacznie wyższym, bo 2.52.

Molde - Bayer Leverkusen GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz pomiędzy Molde, a Bayerem Leverkusen w ramach 2 kolejki piłkarskiej Ligi Europy, odbędzie się 5 października o 21:00 na Aker Stadion w Molde. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na platformie streamingowej Viaplay.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbowałem swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie tylko co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy