Pobierz aplikację betfan na telefon
Milwaukee Bucks – Portland TB: typy NBA, kursy, zapowiedź (26.11)
Przed nami kolejne niedzielne spotkanie w NBA o „europejskiej godzinie”. Tym razem liga na naszą wieczorną godzinę przygotowała starcie pomiędzy Bucks, a Trail Blazers. Nie ma co ukrywać, że zapowiada się na starcie Dawida z Goliatem. Przez ostatnie nasze typy udało się osiągnąć 100% skuteczność i trafić 14/14 typów! Dlatego też chcemy iść za ciosem i po najbliższej nocy być 15/15, bo to będzie tym razem nasz jedyny typ. Trzeba jednak pamiętać, że NBA to wyrównana i emocjonująca liga, ale z dobrą analizą da się trafić fajny kupon. To wszystko można śledzić i obstawiać na betfan.pl. U nas otrzymacie jednak solidną dawkę informacji o najpewniejszych wydarzeniach do obstawienia z NBA. Jeżeli nie masz jeszcze konta to sprawdź nasz BETFAN kod promocyjny.
  • Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Milwaukee Bucks – Portland Trail Blazers?
  2. Zapowiedź meczu Milwaukee Bucks – Portland Trail Blazers
  3. Jakie są kursy na mecz Milwaukee Bucks – Portland Trail Blazers?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Milwaukee Bucks – Portland Trail Blazers?

Typy NBA: Milwaukee Bucks – Portland Trail Blazers

1.58

MILWAUKEE BUCKS

HANDICAP -9,5

betfan

  Jeśli tylko któraś z gwiazd Milwaukee Bucks nie dostanie dnia odpoczynku w meczu przed własną publicznością, to powinniśmy się przygotować na wysokie zwycięstwo „Kozłów”. Milwaukee Bucks w siedmiu ostatnich meczach, przegrali tylko z Boston Celtics na wyjeździe, a dotychczas u siebie przegrali zaledwie raz. Stawiamy na dwucyfrowe zwycięstwo gospodarzy.

Milwaukee Bucks – Portland Trail Blazers: zapowiedź meczu

Tym razem liga nie przygotowała dla europejskich kibiców najciekawszego zestawienia, przynajmniej będzie można zobaczyć w akcji duet Antetokoumpo-Lillard na tle słabego przeciwnika. Nie oszukujmy się, spotkanie nie może być emocjonujące skoro na hale ekipy, która będzie walczyć w playoffach o mistrzostwo NBA, przylatuje drużyna, która jest w trakcie przebudowy i której celem jest przegrać jak najwięcej spotkań, aby mieć wysoki wybór w drafcie. Jeśli tylko w Bucks zagrają swoje gwiazdy i żaden nie dostanie odpoczynku to powinien być to jednostronny pojedynek.

Milwaukee Bucks - Portland Trail Blazers: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Milwauke Bucks (handicap -11.5) - 1.16 (1.77)
  • Wygrana Portland Trail Blazers (handicap +12.5) - 5.10 (1.83)
  • Powyżej 231.5 punktów - 1.88
  • Poniżej 231.5 punktów - 1.86
Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo Milwaukee Bucks (wraz z ewentualną dogrywką) to obecnie 1.16. Mnożnik jaki możemy w BETFAN znaleźć na wygraną Portland Trail Blazers to 5.10. Warto się także przyjrzeć kursom na punkty. Linia została wystawiona na 231.5 punktów (z ewentualną dogrywką). Oznacza to, że kurs na więcej niż 231.5 punktów i mniej niż 231.5 punktów wynosi mniej-więcej tyle samo, czyli ok 1.87. Linia handicapu została wystawiona na poziomie -11,5 Milwaukee Bucks/ +12,5 Portland Trail Blazers.

Orlando Magic - Boston Celtics: Gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Spotkanie pomiędzy Milwaukee Bucks, a Portland Trail Blazers, rozpocznie się o godzinie 21:30 wieczorem w niedzielę 26 listopada. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na Canal+ Sport 2, Canal+ Online oraz w usłudze NBA League Pass i na stronie Internetowej NBA.com.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!