Pobierz aplikację betfan na telefon
Miedź Legnica – Polonia Warszawa: Typy, kursy, zakłady 23.02

Miedź Legnica po dobrym starcie sezonu pod koniec rundy jesiennej prezentowali słabą formę. W pierwszym meczu rundy wiosennej także zanotowali remis, więc być może będą teraz prezentowali słabszą formę. Czy Polonia będzie w stanie to wykorzystać? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Miedź Legnica – Polonia Warszawa.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Miedź Legnica – Polonia Warszawa?
  2. Zapowiedź meczu Miedź Legnica – Polonia Warszawa
  3. Jakie są kursy na mecz Miedź Legnica – Polonia Warszawa?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Miedź Legnica – Polonia Warszawa?

Miedź Legnica – Polonia Warszawa typy bukmacherskie

1.69

WYGRANA LEGNICY

betfan

Miedź Legnica na ten moment po rozegraniu 19. meczów (mają jeden zaległy mecz) plasuje się na 9 lokacie. Mają na swoim koncie 29 punktów i gdyby wygrali zaległe spotkanie to z pewnością mają jeszcze szanse na załapanie się do barażów o Ekstraklasę. Polonia natomiast jako beniaminek nie radzi sobie najlepiej, albowiem są jedno miejsce nad strefą spadkową i są mocno zagrożeni potencjalnym spadkiem. Przewagi punktowej nie mają praktycznej żadnej, a dzisiaj też zagrają z niewątpliwie trudnym rywalem, choć będącym w nieco słabszej formie ostatnio. Wydaje mi się jednak, że ten mecz dla Miedzi to idealna szansa na przełamanie, dlatego typuję ich wygraną.

 

Miedź Legnica - Polonia Warszawa kursy bukmacherskie

  • Wygrana Miedź Legnica – 1.69
  • Remis – 3.65
  • Wygrana Polonia Warszawa – 4.95
  • Powyżej 2.5 goli – 2.06
  • Obie drużyny strzelą gola – 2.02

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Miedź Legnica - Polonia Warszawa wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim drużyna Miedzi Legnica (kurs 1.69). Mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Polonia Warszawa, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 4.95. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Miedź Legnica - Polonia Warszawa to może liczyć na kurs 3.65. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu – ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 2.06, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco niższym, bo 1.71.

Miedź Legnica - Polonia Warszawa GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Piątkowy mecz pomiędzy Miedzią Legnica, a Polonią Warszawa w ramach 21. kolejki polskiej Fortuna 1. Ligi, odbędzie się 23 lutego o 18:00 na Stadionie imienia Orła Białego w Legnicy. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Miedź Legnica - Polonia Warszawa przeprowadzi telewizja Polsat Sport Premium 1.

  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!