Miedź Legnica – Piast Gliwice: Typy, kursy, zapowiedź 19.03. Ekstraklasa

Bartłomiej Cichecki

19 marca 2023

Miedź Legnica - Piast Gliwice: Typy, kursy, zapowiedź 19.03. Ekstraklasa

Miedz Legnica kontra Piast Gliwice. To tylko jedno z trzech spotkań Ekstraklasy jakie rozegrane zostaną w niedzielę. Miedz Legnica musi zacząć zbierać punkty, bo w tym momencie oni jako jedyni odstają punktowo od reszty ligi. Z kolei Piast ostatnio spisuje się dobrze na wyjazdach i podejrzewam, że gości w tym meczu interesować będą tylko 3 punkty!  Zapraszam zapowiedź i typy do meczu Miedz Legnica – Piast Gliwice. 

Miedź Legnica – Piast Gliwice – zapowiedź meczu

Wiosną trzy porażki zanotować zdążyli już gospodarze. Niewiele mniej, bo dwie Piast Gliwice. To będzie bardzo ważny mecz dla Miedzi, patrząc na ich sytuację w tabeli Ekstraklasy.

Miedz Legnica może pochwalić się oczywiście wspaniałą serią na wiosnę. Mianowicie wiosną jeszcze nie przegrali u siebie: 3 remisy oraz jedno zwycięstwo.

Piast Gliwice zremisował tydzień temu z Lechem Poznań, choć trudno nie odnieść wrażenia, że wtedy po prostu stracił 3 punkty. W Legnicy jeszcze nigdy nie przegrał. 

 

Miedź Legnica - Piast Gliwice - Typy

Typy Miedź Legnica - Piast Gliwice

Ostatnie wyjazdowe wyniki mogą napawać optymizmem piłkarzy gości. Jednak Miedz Legnica jest na własnym stadionie bardzo niebezpieczna. Uważam, że minimalnie szalę zwycięstwa przeciągnie na swoją stronę Piast i wygra.  

2.42

PIAST WYGRA

betfan

 

Miedź Legnica - Piast Gliwice - gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Niedzielni mecz Ekstraklasy między Miedzią Legnica, a Piastem Gliwice odbędzie się 19. marca na Stadionie Miejskim w Legnicy. Transmisję z tego starcia będzie można obejrzeć na Canal+ Sport. Mecz można obejrzeć także w aplikacji i na internetowej Canal+ Online.

  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

Autor tekstu

Najnowsze wpisy