Metz – Brest: typy, kursy, zapowiedź 10.12 | Ligue 1

Jan Paździerski

09 grudnia 2023

brest - toulouse
Koniec rundy jesiennej coraz bliżej i drużyny na pewno będą chciały udać się na przerwę, zajmując najlepsze miejsce w tabeli. W ramach 15. kolejki Metz, podejmie na swoim boisku, drużynę Brest. Będzie to jedno z sześciu spotkań ligowych, rozgrywanych tego dnia. Będzie to spotkanie między drużynami prezentującymi podobny poziom , a więc sam przebieg powinien być raczej emocjonujący. Kto zwycięży dzisiejsze spotkanie? Zapraszam na zapowiedź meczu Metz – Brest. Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Metz – Brest?
  2. Zapowiedź meczu Metz – Brest.
  3. Jakie są kursy na mecz Metz – Brest?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Metz – Brest?

Metz – Brest: Typy bukmacherskie

W niedzielę (10 grudnia) Metz zmierzy się z Brestem w meczu Ligue 1 na Stade Saint-Symphorien. Metz zajmuje 11. miejsce w tabeli, podczas gdy Brest plasuje się kilka oczek wyżej, na siódmej pozycji. W zależności od innych wyników, Brest może awansować na europejskie miejsca dzięki wygranej, podczas gdy Metz może wskoczyć nawet na dziewiąte miejsce. Czy zatem któraś ze stron zgarnie w ten weekend maksymalną liczbę punktów?
Pomimo sporej różnicy punktowej w tabeli pomiędzy obiema stronami, ten mecz może być bardziej wyrównany, niż wydaje się na papierze. Obstawiam, że obie drużyny strzelą bramkę.

1.88

OBIE DRUŻYNY

STRZELĄ BRAMKĘ

betfan

Metz - Brest: Kursy bukmacherskie

Wygrana Metz - 3.35
Remis - 3.20
Wygrana Brest - 2.19
Powyżej 2.5 gola - 2.08
Obie strzelą - 1.88
Minimalnym faworytem tego zestawienia będą goście, na których obecny kurs wynosi 2.19. Naturalnie więc ich rywale, czyli Metz, wyjdą na boisku jako underdog, co przekłada się na przelicznik, w przypadku ich wygranej 3.35. Remis może być szansą na mnożnik 3.20

Metz - Brest: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Niedzielny mecz pomiędzy Metz a Brest, w ramach 15. kolejki Ligue 1, odbędzie się  10 grudnia 15:00 na Stade Saint-Symphorien. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale Canal+ Sport 5 i  Eleven Sports 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Jan Paździerski

Od dzieciństwa interesuję się sportem, w szczególności piłką nożną, w którą grałem od najmłodszych lat do końca liceum. Interesują mnie głównie sporty drużynowe, lecz bardzo lubię również tenis ziemny jak i stołowy, w które sam regularnie grywam. Na studiach zainteresowałem się żużlem, dlatego obecnie również na bieżąco śledzę wyniki ligowe jak i starcia w ramach Grand Prix, a sporadycznie wybieram się na mecze poznańskich Skorpionów. Z portalem Sport Betfan związany od 2023 roku.

Najnowsze wpisy