Pobierz aplikację betfan na telefon
Maroko – Peru: typy na mecz, kursy, zapowiedź | mecz tow.
Oprócz oficjalnych spotkań eliminacji Mistrzostw Europy, czy też w strefie CONCACAF reprezentacje z innych kontynentów rozgrywają mecze towarzyskie. Jednym z ciekawszych takich spotkań we wtorek będzie mecz pomiędzy rewelacją ostatnich mistrzostw świata, a reprezentacją z Ameryki Południowej. Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy Maroko – Peru.

Maroko – Peru – Zapowiedź meczu

Maroko jako największa niespodzianka mundialu odmówiła gry z powodów politycznych w Mistrzostwach Narodów Afryki. , oddając wszystkie 3 mecze grupowe walkowerem. Tym samym czwarta drużyna ostatnich Mistrzostw Świata pierwszy mecz po turnieju rozegrała 25 marca i… kolejny raz sprawiła niespodziankę. Co prawda był to tylko mecz towarzyski, ale Maroko pokonało Brazylię 2:1. W ten sam dzień swój mecz rozegrało Peru, ale przegrali w Niemczech 2:0 po bramkach już w pierwszej połowie.

Maroko - Peru – Typy

Faworytem tego spotkania jest Maroko. Widać, że zawodnicy z obecnie najlepszej afrykańskiej reprezentacji są w wysokiej formie, którą zachowali po mundialu. Peru na tym ostatnim turnieju nawet nie zagrali, a kurs 2.00 na wygraną gospodarzy w tym spotkaniu jest bardzo zachęcający.

2.07

WYGRANA MAROKO

betfan

 

Maroko - Peru – gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żywo

Wtorkowy mecz towarzyski reprezentacji Maroka z reprezentacją Peru w piłkę nożną, odbędzie się 28 marca o 21:30 na neutralnym boisku. Transmisja z tego starcia nie będzie dostępna w żadnej polskiej telewizji.
  • Relację live można śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!