Pobierz aplikację betfan na telefon
Mallorca – Osasuna: typy, kursy, zapowiedź 31.03 | La Liga
Za nami pierwsze zgrupowania kadry w tym sezonie, a gracze wracają do swoich lig, by wrócić do walki o jak najwyższe pozycje w tabeli. Mallorca w jedynym starciu, w ramach 27. kolejki La Ligi, zmierzy się dziś z Osasuną. Obie drużyny nie mają za sobą najlepszego okresu, choć wciąż aktualnie mogą być pewni utrzymania. Czy gospodarze będą w stanie zatrzymać trzy punkty na swoim stadionie? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy meczu Mallorca – Osasuna.

Mallorca – Osasuna: Zapowiedź meczu

Oba zespoły są jednym z większych zaskoczeń tego sezonu i do niedawna mogli nawet walczyć o puchary europejskie. Choć ta perspektywa wciąż ma szanse matematyczne, to aktualnie oddaliła się na siedem punktów dla gości i aż dziewięć dla gospodarzy. Ten mecz może być więc jedną z ostatnich okazji dla obu ekip, by podłączyć się do walki. Mallorca, mimo że nie wygrała od czterech ostatnich spotkań, to na swoim boisku przegrali tylko raz od sześciu meczów. Osasuna również nie ma za sobą najlepszych momentów, bowiem od trzech pojedynków nie zgarnęli trzech punktów.

Mallorca - Osasuna: Typ

Zwycięstwo w tym spotkaniu będzie potrzebne obu ekipom, by spróbować podjąć walkę na koniec sezonu o europejskie puchary. Mallorca jest w tym starciu faworytem, choć ich forma nie napawa optymizmem. Obie drużyny swój jedyny mecz bezpośredni w tym sezonie rozegrały dość niedawno, bo w styczniu. Wtedy lepsza okazała się Osasuna, która wygrała skromnie 1:0. Tym razem ciężko szukać faworyta meczu, ale w czterech z pięciu ostatnich meczów padały co najmniej dwa gole. Stawiam w tym starciu powyżej 1,5 gola.

1.67

POWYŻEJ 1,5 GOLA

betfan

Mallorca - Osasuna: Gdzie obejrzeć? Transmisja

Piątkowy mecz pomiędzy Mallorcą a Osasuną w ramach 27. kolejki La Liga odbędzie się 31 marca o 21:00 na Visit Mallorca Estadi w Palma de Mallorca. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na kanale CANAL + Sport 2 z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!