Pobierz aplikację betfan na telefon
Mainz – Werder Brema: Typy, kursy, zapowiedź | 8.04 Bundesliga
Czas na 27. kolejkę niemieckiej Bundesligi. Z tygodnia na tydzień jesteśmy bliżej końca sezonu, a roszady w tabeli są znaczne. Mainz w jednym z aż sześciu starć tego dnia zmierzy się z Werder Bremą. Gospodarze niespodziewanie wrócili z ostatniego wyjazdu do Lipska, z kompletem punktów. Z meczu na mecz, są coraz bliżej strefy pucharowej. Czy uda im się tym spotkaniem przybliżyć do europejskich zmagań? Zapraszam na zapowiedź meczu Mainz – Werder Brema.

Mainz – Werder Brema: zapowiedź meczu

Mainz walczy o puchary europejskie, ale by tego dokonać muszą podtrzymać aktualna formę. Za sobą mają aktualnie siedem starć bez porażki, a największym zaskoczeniem była poprzednia kolejka i wygrana na boisku RB Lipsk aż 3:0. Teraz przed nimi znacznie prostsze zadanie, bowiem Weder Brema od dłuższego czasu zmaga się z wieloma problemami, a na poprzednie siedem strać wygrali tylko raz. Mimo wciąż dobrej 11. pozycji w tabeli, z taką formą nie mogą być jeszcze pewni utrzymania.

Mainz - Werder Brema: typ

Mainz jest w tym meczu zdecydowanym faworytem, a ich gra faktycznie może się ostatnim czasem bardzo podobać. Werder Brema na swoim terenie nie podołało przeciwko tym rywalom, więc tym bardziej będzie im trudniej w roli gości. Moim zdaniem gospodarze tutaj zdominują to spotkanie, a przy okazji formy jaką mają powinni wygrać.

1.72

MAINZ WYGRA

betfan

Mainz - Werder Brema: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Sobotni mecz Bundesligi w ramach 27. kolejki, pomiędzy Mainz a Werder Brema, odbędzie się 8 kwietnia o 15:30 na Mewa Arena w Mainz. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!