Pobierz aplikację betfan na telefon
Mainz – Schalke: Typy, kursy, zapowiedź | 05.05 Bundesliga
Ostatnia prosta tego sezonu Bundesligi przed nami i już dziś rozpoczniemy 31. kolejkę. Mainz w jednym z dwóch meczów tego dnia, zmierzy się na swoim boisku z Schalke. Drużyna gości ma przed sobą cztery ostatnie szanse, by uciec ze strefy spadkowej. Z kolei gospodarze po to, by wbić się jeszcze do top 6 i zagrać w europejskich pucharach. Komu uda się dziś przybliżyć do celu? Zapraszam na zapowiedź meczu Mainz – Schalke.

Mainz – Schalke: zapowiedź meczu

Schalke po świetnej formie od końcówki stycznia, zdawał się być na dobrej drodze, by utrzymać się na kolejny sezon. Ostatnie tygodnie był jednak w kratkę i dziś, cztery kolejki przed końcem sezonu, zajmują 17. lokatę. Dół tabeli jest na tyle ciasny, że spokojnie mogą się jeszcze utrzymać, choć dziś czeka ich ciężkie zadanie. Zmierzą się bowiem z Mainz, które u siebie nie przegrało od siedmiu spotkań. Poza tym liczą jeszcze na mocną końcówkę i wbicie się do top 6, by zagrać w kolejnym sezonie w pucharach europejskim.

Mainz - Schalke: typ

Ich dwa ostatnie spotkania nie były zbyt emocjonujące i kończyły się kolejno 0:0 i 1:0, dla Schalke na swoim terenie. Dziś ekipa z Gelsenkirchen ma przed sobą cięższe zadanie, choć wciąż to raczej im lepiej szło w meczach bezpośrednich w ostatnich latach. Myślę, że w obliczu spadku będą dziś walczyć i strzelą chociażby gola.

1.49

SCHALKE STRZELI GOLA

betfan

Mainz - Schalke: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Bundesligi w ramach 31. kolejki, pomiędzy Mainz a Schalke, odbędzie się 5 maja o 20:30 na Mewa Arena w Mainz. Transmisja z tego starcia będzie dostępna na platformie Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!