Pobierz aplikację betfan na telefon
Magdalena Fręch – Victoria Azarenka: Typy, kursy, zakłady 12.02 | Doha WTA
Magdalena Fręch z powodzeniem przeszłą dwustopniowe eliminacje do turnieju WTA Doha 2024. Tym samym zacznie imprezę od 1/32, gdzie już na samym początku czeka ją jedną z anwiększych wyzwań tego sezonu, bowiem zmierzy się z Victorią Azarenką. Będzie to pierwsze spotkanie obu Pań, co tym bardziej może przełożyć się na zaskoczenie. Czy będzie Polka będzie w stanie tego dokonać? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Magdalena Fręch – Victoria Azarenka. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Magdalena Fręch – Victoria Azarenka?
  2. Zapowiedź meczu Magdalena Fręch – Victoria Azarenka.
  3. Jakie są kursy na mecz Magdalena Fręch – Victoria Azarenka?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Magdalena Fręch – Victoria Azarenka?

Magdalena Fręch – Victoria Azarenka: Typy bukmacherskie

Po raz drugi w tym sezonie Magdalena Fręch grała kwalifikacje do turnieju głównego WTA i po raz drugi udało jej się zakwalifikować. Pierwszym był Hobart, gdzie udało jej się osiągnąć drugą rundę. Później zaliczyła znakomity występ na Australian Open, po którym awansowała na 52. lokatę. Teraz ponownie wzięła udział w eliminacjach, gdzie pokazała najlepsze swoje wydanie i awansowała do drabinki głównej. W pierwszym pojedynku czeka ją jednak niebywale trudne zadanie.

1.68

POWYŻEJ 19.5 GEMÓW

betfan

Łodzianka podejmie rękawice z Vicotrią Azarenką, która od lat zajmuje miejsce w czołówce rankingu WTA. Białorusinka w tym sezonie zagrała w dwóch turniejach. Jednym z nich był Hobart i półfinał, a drugim występ na Australian Open i 1/8 finału. W kluczowych momentach każdego meczu tych turniejów, było widać zmęczenie Victorii i coraz mniejszą siłę uderzeń. Ratowała ją jednak doświadczenie. Dziś czeka więc ciężkie zadanie naszą tenisistkę, jednak gdy będzie serwować na swoim poziomie, to jest szansa, że starcie będzie bardziej wyrównane nic się wydaje. Typuję co najmniej 19 gemów w tym pojedynku.

Magdalena Fręch - Victoria Azarenka: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Fręch - 3.25
  • Wygrana Azarenki - 1.33
  • Powyżej 20.5 gemów - 1.91
Eksperci jasno wskazują na faworytkę tego zestawienia, a nią będzie Victoria Azarenka. Aktualny kurs na tę zawodniczkę to 1.33. Nieco mniejsze szanse upatruje się z kolei po stronie Magdaleny Fręch, gdzie przelicznik na jej wygraną to obecnie 3.25. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Magdalena Fręch - Victoria Azarenka: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/32 finału z udziałem Magdaleny Fręch, która zagra z Victorią Azarenką, odbędzie się 12 lutego o godzinie 14:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Doha WTA 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!