Pobierz aplikację betfan na telefon
Magdalena Fręch – Sorana Cirstea: typy, kursy, zapowiedź | 22.06 Birmingham

Magdalena Fręch w tym sezonie na kortach trawiastych ma już bilans 5:1 i widać, że gra na tej nawierzchni bardzo jej odpowiada. Tutaj w Birmingham rozegrała już trzy mecze, bowiem musiała przejść najpierw dwustopniowe kwalifikacje. Teraz przed nią spotkanie z Rumunką, Soraną Cirsteą, która nie bez problemów awansowała do tej fazy, wygrywając ze swoją rodaczką 2:1. Czy Polka będzie w stanie postawić sie rywalce? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magdalena Fręch – Sorana Cirstea.

Magdalena Fręch – Sorana Cirstea: Zapowiedź

Ten sezon na trawie Magdalena Fręch już może uznać za całkiem udany, bowiem na sześć spotkań ma pięć zwycięstw. W ubiegłym tygodniu osiągnęła ćwierćfinał w Nottingham, gdzie przegrała z reprezentantką gospodarzy Jodie Burrage. Pozostają w Wielkiej Brytanii wzięła udział w kwalifikacjach do turnieju WTA Birmingham. Przeszłą je z powodzeniem i za sobą ma już też pierwszą rundę, gdzie ograła doświadczoną Barborę Strycovą.

W czwartym meczu w Nottingham po raz pierwszy nasza zawodniczka wystąpi w roli underdoga. Zagra bowiem z Soraną Cirsteą, czyli znacznie bardziej doświadczoną tenisistką. Rumunka ma za sobą jednak dopiero pierwszy mecz na trawie w tym sezonie, gdzie ograła Anę Bogdan w trzech setach. Było widać po 33 latce jeszcze spory brak wyczucia nawierzchni, co na pewno będzie próbowała wykorzystać nasza zawodniczka. Obie panie dotychczas nie zmierzyły się ze sobą ani razu

Magdalena Fręch - Sorana Cirstea: Typy

1.61

FRĘCH WYGRA SETA

betfan

Fręch swoją grą idealnie wpisuje się w warunki gry na trawie, co mówią nam same jej wyniki. Mocny serwis w połączeniu ze slajsami, to idealnia kombinacja na korty trawiaste. Sorana jest w prawdzie w tym pojedynku faworytką, ale to nasza tenisistka jest już na tej nawierzchni od kilku tygodni i moim zdaniem przełoży się to na bardziej wyrównane starcie. Typuję w tym spotkaniu, że Fręch wygra seta.

Magdalena Fręch - Sorana Cirstea: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/8 finału z udziałem Magdaleny Fręch, która zagra z Soraną Cirsteą, odbędzie się 22 czerwca o godzinie 12:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale CANAL+ lub w serwisie CANAL + Online. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!