Pobierz aplikację betfan na telefon
Magdalena Fręch – Ons Jabeur: typy, kursy, zapowiedź | 04.07 Wimbledon

Magdalena Fręch jest jedyną naszą zawodniczką, która wystąpi drugiego dnia na Wimbledonie. Po awansie pozostałych trzech Polaków, dzierży na niej znacznie większa presja. Tym bardziej będzie jej ciężko, z racji spotkania z Ons Jabeur, czyli zeszłoroczną finalistką tej imprezy. Wtedy jednak jej dyspozycja była znacznie lepsza, a w tym sezonie Tunezyjka nie potrafi złapać rytmu. Czy to pozwoli naszej zawodniczce na sprawienie niespodzianki? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magdalena Fręch – Ons Jabeur.

Magdalena Fręch – Ons Jabeur: Zapowiedź

Ten sezon na trawie Magdalena Fręch już może uznać za całkiem udany, bowiem na dziewięć spotkań wygrała aż sześć. Zdecydowanie najlepszym występem, był ten w Birmingham. Tam rozpoczęła od kwalifikacji, które przeszła wygrywając oba starcia po 2:1. W głównej drabince zaszła aż do półfinału, gdzie prowadziła już 6:4, 4:0 z Ostapenko. Niestety przegrała drugi i trzeci seta kolejno – 5:7, 2:6. Po przygotowaniach do Wimbledonu, dziś zacznie udział w tej imprezie, a trzeba pamiętać, że  w ubiegłym roku osiągnęła tutaj trzecią rundę. 

 

 

W tym roku Polka zaczyna od bardzo wymagającego spotkania, jakim jest starcie z Ons Jabeur. W prawdzie Tunezyjka nie ma udanego sezonu i kontuzje nie pozwalają jej złapać rytmu meczowego. Co ciekawe obie zawodniczki spotkały się już raz w karierze i to w tym sezonie. W ramach Indian Wells to Magdalena rozpoczęła od zwycięskiego seta lecz ostatecznie to rywalka awansowała dalej. Tym razem po wielu przygotowaniach i meczach rozegranych przed Wimbledonem, Polka ma spore szanse, by zaskoczyć.

Magdalena Fręch - Ons Jabeur: Typy

2.21

FRĘCH WYGRA SETA

betfan

Choć mecz na pewno nie będzie dla naszej reprezentantki łatwy, to widzę u niej spore szanse na wyrównane starcie. Przy obecnej formie Tunezyjki, kursy powinny być moim zdaniem znacznie niższe na Polkę i dlatego moim zdaniem warto spróbować gry w stronę Fręch. Trzeba pamiętać, że Jabeur czuje się na tych kortach świetnie i mimo, że może zacząć źle, to zawsze jest w stanie obrócić losy meczu. Typuję więc tylko seta naszej tenisistki. 

Magdalena Fręch - Ons Jabeur: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/64 finału z udziałem Magdaleny Fręch, która zagra z Ons Jabeur,   odbędzie się 4 lipca o godzinie 14:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Wimbledonu, będzie można oczywiście śledzić, z polskim komentarzem, na kanale Polsatu Sport i innych kanałach sportowych Polsatu. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, także będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go.. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!