Magdalena Fręch – Karolina Muchova: Typy, kursy, transmisja 30.08 | US Open

Wojciech Sikora

29 sierpnia 2023

Magdalena Fręch
Sporo zdrowia pozostawiła na korcie Magdalena Fręch, by znaleźć się w drugiej rundzie US Open 2023. Po ponad dwóch godzinach po raz pierwszy awansowała w karierze do 1/32 tego turnieju. W kolejnej rundzie czeka ją jednak bardzo wymagające zadanie, jakim będzie stawić czoła Karolinie Muchovej, któea w obecnym sezonem jest fenomenalna. Czy Polka zdoła nawiązać równą walkę? Zapraszam na zapowiedź i typy  spotkania Magdalena Fręch – Karolina Muchova.

Magdalena Fręch – Karolina Muchova: Typy bukmacherskie

Polka wielokrotnie podejmowała rywalizację w turniejach WTA w tym sezonie, lecz najlepszy wynik zaskakująco osiągnęła na trawie w Birmingham, gdzie doszła do ćwierćfinału. Duża zasługa w tym tkwiła w świetnej dyspozycji serwisowej, która bez wątpienia również przyda się właśnie na kortach US Open. Przed rokiem jednak Magdalena trafiła na będącą w świetnej formie Marino i odpadła w pierwszej rundzie. Wreszcie udało się jej jednak awansować do drugiej rundy US Open, jednak pierwsza zabrała jej sporo sił, bowiem spędziła na korcie niespełna trzy godziny.
Teraz Polka zagra z rywalką, która nie wybacza błędów i na pewno jej styl jest zdecydowanie inny, niż Amerykanki z poprzedniej rundy. Karolina Muchova to ogromny fenomen tego sezonu, a za sobą ma już chociażby finał French Open, czy niedawno rozgrywany finał Cincinnati. Czeszka potrafi bardzo mocno serwować, ale i równie mocno przebijać piłkę, popełniając przy tym niewiele błędów. Magdalena będzie musiała stanąć na wysokości zadania, by w tym pojedynku móc powalczyć chociażby o seta. Niemniej jednak nie ma nic do stracenia, a to może przełożyć się na dobre gemy serwisowe. Typuję w tym spotkaniu co najmniej

1.60

POWYŻEJ 17.5 GEMÓW

betfan

Magdalena Fręch - Karolina Muchova: Kursy bukmacherskie

Karolina Muchova jest w tym pojedynku stawiana w roli zdecydowanej faworytki, a kurs na to, że ona odniesie zwycięstwo wynosi zaledwie 1.09. Nasza reprezentantka naturalnie jest więc spisana na straty, a mnożnik na jej triumf to aż 6.80. Spora szansa może być także na tie break w tym meczu, bowiem obie panie serwują bardzo mocno, a przelicznik na takie zdarzeni zachęca, bowiem wynosi aż 4.40.

Magdalena Fręch - Karolina Muchova: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/32 z udziałem Magdaleny Fręch, która zagra z Karolina Muchovą odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 17:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego US Open, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Zobaczymy tam oczywiście spotkania zarówno Pań, jak i Panów. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie Polsat Box Go i w Playerze.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy