Pobierz aplikację betfan na telefon
Magdalena Fręch – Kamilla Rachimowa: typy, kursy, zapowiedź | 31.05 Roland Garros

Magdalena Fręch wykorzystają swoje świetne losowanie w pierwszej rundzie i zakończyła mecz tracąc zaledwie dwa gemy z Shuai Zhang. W drugiej rundzie przyjdzie jej spotkać się z Kamillą Rachimową, czyli 21-letnią tenisistką zajmującą aktualnie 82. lokatę w rankingu WTA. Rosjanka mierzyła się z Polką już trzykrotnie w karierze i jej bilans to 2:1. Czy tym razem nasza zawodniczka okaże się lepsza? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magdalena Fręch – Kamilla Rachimowa.

Magdalena Fręch – Kamilla Rachimowa: Zapowiedź

Po wielu nieudanych kwalifikacjach do turniejów WTA, w Rzymie udało się to Magdalenie po raz drugi. Dwustopniowe eliminacje przeszłą bez straty seta, tracąc tylko dziewięć gemów. Większe ciężary przyszły w pierwszej rundzie z Matilde Paoletti, czyli Włoszką, która dotychczas nie miała zbytnio okazji zaistnieć w tourze. Tamten mecz Polka wygrała i przyszło jej zmierzyć się z Madison Keys, która okazałą się być lepsza w dwóch setach. Teraz Fręch zagra w drabince głównej Rolanda, gdzie najdalej doszła w 2018 osiągając drugą rundę. Aktualnie już osiągnęła ten sam wynik, wygrywając z Shuai Zhang 6:1, 6:1. 

 

 

Teraz przed naszą tenisistką szansa na pobicie swojego najlepszego wyniku na French Open, choć rywalka nieco trudniejsza niż w pierwszej rundzie. Kamilla Rachimowa najlepiej w tym sezonie zaprezentowała się w Bogocie, osiągając półfinał od tamtego czasu szło jej jednak znacznie gorzej. Tutaj w pierwszej rundzie, zaskakująco pokonała 17-letnią Czeszkę 6:0, 6:3. Mocną stroną Rosjanki jest serwis, choć często bardzo ryzykuje przy podaniu, popełniając błędy. W wymianie można się raczej spodziewać wyrównanej gry.

Magdalena Fręch - Kamilla Rachimowa: Typ

1.68

FRĘCH WYGRA

betfan

Magdalena ma zdecydowanie spore szanse, by przedłużyć dziś swoją przygodę na Roland Garros. Losowanie w pierwszej rundzie okazało się łatwiejsze niż można było się spodziewać. Teraz również jest faworytką, choć już nie tak znaczącą. 21-letnia rywalka może okazać się bardzo problematyczna, ale moim zdaniem to Polka prezentuje ostatnio równy i dość wysoki poziom. Typuję wygraną naszej reprezentantki.

Magdalena Fręch - Kamilla Rachimowa: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz 1/32 finału z udziałem Magdaleny Fręch, która zagra z Kamillą Rachimową, odbędzie się 31 maja o godzinie 16:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale Eurosport lub w serwisie Eurosport Player i Polsat Box Go. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!