Pobierz aplikację betfan na telefon
Magdalena Fręch – Jelena Ostapenko: typy, kursy, zapowiedź | 23.06 Birmingham
Magdalena Fręch ponownie znalazła się w ćwierćfinale turnieju WTA. Ponownie, bowiem tydzień temu w Nottingham, również w na trawie, dotarła do tego etapu. Tym razem wydaje się, że Jelena Ostapenko będzie znacznie cięższym rywalem, ale patrząc na formę Polki na tej nawierzchni, możemy być świadkami niespodzianki. Czy Łotyszka faktycznie okaże się lepsza od naszej reprezentantki? Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magdalena Fręch – Jelena Ostapenko.

Magdalena Fręch – Jelena Ostapenko: Zapowiedź

Ten sezon na trawie Magdalena Fręch już może uznać za całkiem udany, bowiem na sześć spotkań ma pięć zwycięstw. W ubiegłym tygodniu osiągnęła ćwierćfinał w Nottingham, gdzie przegrała z reprezentantką gospodarzy Jodie Burrage. Pozostają w Wielkiej Brytanii wzięła udział w kwalifikacjach do turnieju WTA Birmingham. Przeszłą je z powodzeniem i za sobą ma już też pierwszą rundę, gdzie ograła doświadczoną Barborę Strycovą. W 1/8 z kolei pokonała Soranę Cirsteę.

Polka się nie zatrzymuje i po udanych kwalifikacjach, ponownie stanie przed szansą awansu do półfinału. Przed tygodniem przegrała w ćwierćfinale w trzech setach z Burrage. Dziś stanie na przeciwko była mistrzyni Roland Garros i znacznie doświadczonej rywalce. Jelena to jednak też bardzo chaotyczna zawodniczka, mająca sporo niestabilnych momentów w swoich starciach. Niemniej jednak operuje ona mocnym serwisem, który na tej nawierzchni sporo zyskuje i do tego bardzo mocno uderza każdą piłkę. Gorzej wygląda w kwestii poruszania się, gdzie Polka może szukać swoich szans.

Magdalena Fręch - Jelena Ostapenko: Typy

1.55

POWYŻEJ 19,5 GEMÓW

betfan

Jak widać po poprzednich starciach Ostapenko nie ma jeszcze optymalnej formy i zarówno z Noskovą, jak i Venus Williams potrzebowała trzech setów. Dziś zmierzy się z Fręch mająca za sobą sporo udanych meczów i znacznie dłuższy okres na trawie w tym sezonie. Jeśli dołożymy do tego solidność na serwisie to myślę, że możemy spodziewać się walki i dłuższego pojedynku. Typuję tutaj powyżej

Magdalena Fręch - Jelena Ostapenko: Transmisja, gdzie oglądać?

Mecz ćwierćfinałowy z udziałem Magdaleny Fręch, która zagra z Jeleną Ostapenko, odbędzie się 23 czerwca o godzinie 12:00. Transmisję z tego turnieju będzie można zobaczyć na kanale CANAL+ lub w serwisie CANAL + Online. Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!