Pobierz aplikację betfan na telefon
Magdalena Fręch – Jaqueline Cristian: Typy, kursy, zakłady 24.04 | Madryt WTA
W ubiegłym roku Magdalena Fręch, zakończyła swoje zmagania w Madrycie, na rundzie drugiej. Dziś na samym początku przygody w stolicy Hiszpanii przyjdzie jej zmierzyć się z Jaqueline Cristian, z którą jeszcze nie miała okazji sprawdzić swoich umiejętności. Obie panie lubują się w mączce, jednak w tym sezonie Rumunka ma już za sobą kilka meczów więcej. Czy to przesądzi losy tego starcia? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Magdalena Fręch – Jaqueline Cristian. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Magdalena Fręch – Jaqueline Cristian?
  2. Zapowiedź meczu Magdalena Fręch – Jaqueline Cristian.
  3. Jakie są kursy na mecz Magdalena Fręch – Jaqueline Cristian?
  4. Gdzie obejrzeć mecz MMagdalena Fręch – Jaqueline Cristian?

Magdalena Fręch – Jaqueline Cristian: Typy bukmacherskie

Tylko jedno starcie, przed imprezą w Madrycie, Magdalena Fręch rozegrała na kortach ziemnych. Miało to miejsce w Charleston, gdzie w pierwszej rundzie wylosowała Sloane Stephens i ugrała tam zaledwie dwa gemy. Tamta mączka to jednak całkowicie inna nawierzchnia od tego, co tenisiści mogą spotkać w Madrycie. Tutaj Polka już w ubiegłym roku pokazała się nieźle, choć odpadłą w drugiej rundzie. Wtedy najpierw pokonała Jasmine Paolini, a później odpadła z Jessicą Pegulą.

2.25

FRĘCH WYGRA

betfan

W tym roku, w drugiej rundzie również może zetknąć się z bardzo wymagającą rywalką, jaką jest Barbora Krejcikova. Nim to jednak nadejdzie Polka musi pokonać Jaqueline Cristian. Rumunka to bardzo ograna zawodniczka na kortach ziemnych, a w tym sezonie miała okazję rozegrać na mączce już sześć spotkań. Dwa zagrała w ramach kwalifikacji do turnieju w Madrycie. Nieco lepsze ogranie na tych kortach może jej dać przewagę w początkowych fazach, jednak 25-latka znana jest z popełniania wielu niewymuszonych błędów. Do takich z pewnością zmusi ją też niewygodny tenis Polki. Moim zdaniem Fręch powinna dużo zyskać serwisem i swoim pragmatycznym rozgrywaniem akcji. Typuję tutaj jej wygraną.

Magdalena Fręch - Jaqueline Cristian: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Fręch - 2.25
  • Wygrana Cristian - 1.62
  • Powyżej 19.5 gemów - 1.53
Bukmacherzy widzą w tym pojedynku faworyta po stronie Jaqueline Cristian, na którą kurs w przypadku wygranej wynosi 1.62. Z kolei przelicznik na zwycięstwo Magdaleny Fręch to obecnie 2.25. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Magdalena Fręch - Jaqueline Cristian: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/64 finału z udziałem Magdaleną Fręch, która zagra z Jaqueline Cristian, odbędzie się 24 kwietnia o godzinie 15:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Madryt 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!