Magda Linette – Qinwen Zheng: Typy, kursy, zakłady 13.02 | Doha WTA

Wojciech Sikora

13 lutego 2024

Magda Linette
Wczoraj Magda Linette zapewniła sobie najlepszy, możliwy prezent na urodziny, jakim był awans do drugiej rundy tak prestiżowego turnieju, jakim jest WTA Doha 1000. Polka zagra teraz o 1/8 finału, a przed nią nie lada wyzwanie, bowiem zagra z ósmą rakietą świata – Qinwen Zheng. Chinka ten sezon rozpoczęła od fenomenalnego występu na Australian Open. Od tamtego czasu miała ponad dwa tygodnie przerwy. Jak dziś wypadnie w rywalizacji z naszą tenisistką? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Magda Linette – Qinwen Zheng. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Magda Linette – Qinwen Zheng?
  2. Zapowiedź meczu Magda Linette – Qinwen Zheng.
  3. Jakie są kursy na mecz Magda Linette – Qinwen Zheng?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Magda Linette – Qinwen Zheng?

Magda Linette – Qinwen Zheng: Typy bukmacherskie

Pierwszy mecz w tym sezonie Poznanianka rozegrała w Brisbane. Ten mecz też wygrała, przeciwko Cristinie Bucsie. Nikt wtedy nie spodziewał się, że będzie to jej jedyne zwycięstwo, aż do turnieju w Abu Dhabi. W Brisbane odpadła już w kolejne rundzie, a następnie już w pierwszej w Adelaide. Największa weryfikacja miała przyjść jednak na Australian Open, gdzie broniła sporej ilości punktów, a ostatecznie musiała skreczować z powodu kontuzji. W Tajlandii też odpadła w pierwszej rundzie z 19-letnią, przyszłą zwyciężczynią całego turnieju. Drugie zwycięstwo tego sezonu przyniosła jej wygrana w 1/16 w Abu Dhabi, gdzie ograła 18-latkę Alexandrę Ealę. Później okazała się gorsza od Beatriz Haddad-Mai, choć sam mecz był na bardzo wysokim poziomie. W Doha również zaczęła od mocnej wygranej nad Hibino 2:0.

1.55

POWYŻEJ 18.5 GEMÓW

betfan

Zheng będzie rywalką naszej zawodniczki, a obie powalczą w 1/16 finału. Z racji rozstawienia będzie to pierwsze starcie od finału Australian Open, gdzie dość niespodziewanie osiągnęła finał. Był to wybitny turniej Chinki, choć teraz stoimy przed sporym znakiem zapytania, czy przełoży tę formę na turniej w Doha. Z Magdą zagrała raz w karierze, w ubiegłym roku w Miami. Wtedy to nie pokazała się z dobrej strony i to Polka zwyciężyła 2:0. Tym razem także spodziewam się wyrównanej gry, dlatego typuję co najmniej 19 gemów w całym pojedynku.

Magda Linette - Qinwen Zheng: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Linette - 4.45
  • Wygrana Zheng - 1.20
  • Powyżej 20.5 gemów - 2.05
Eksperci jasno wskazują na faworytkę tego zestawienia, a nią będzie Qinwen Zheng. Aktualny kurs na tę zawodniczkę to 1.20. Sporo mniejsze szanse upatruje się z kolei po stronie Magdy Linette, gdzie przelicznik na jej wygraną to obecnie 4.45. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Magda Linette - Qinwen Zheng: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz 1/16 finału z udziałem Magdy Linette, która zagra z Qinwen Zheng, odbędzie się 13 lutego o godzinie 0 12:00. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego Doha WTA 1000, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy