Magda Linette – Julia Putincewa: Typy, kursy, transmisja 22.09 | Guangzhou

Wojciech Sikora

21 września 2023

magda linette
Kolejny znakomity mecz ma za sobą Magda Linette i pokazuje, że jest w tym turnieju w niesamowitej formie. Bardzo dobrze wygląda też od strony mentalnej, co pozwoliło jej wygrać, praktycznie przegrany, pierwszy set. Dziś stanie na przeciw bardzo mocno grającej Julii Putincewej, która miała w poprzednich rundach niemałe problemy. Która z pań lepiej wytrzymała trudy ostatnich spotkań i będzie dziś w lepszej dyspozycji?  Zapraszam na zapowiedź i typy spotkania Magda Linette – Julia Putincewa.

Magda Linette – Julia Putincewa: Typy bukmacherskie

Ostatni czas nie była dla Magdy zbyt łatwy i przed tym turniejem miała jedno zwycięstwo na sześć poprzednich spotkań. W tym turnieju także początki były ciężkie, bowiem przegrała pierwszy set przeciwko Burrage. Kolejne dwa sety jednak zdominowała i zwyciężyła kolejno 6:2 i 6:0. Druga runda z Darią Saville zaczęła się od wygranej partii 6’0. Kolejny set nie był już tak gładki, jednak Polka walczyła do samego końca i ostatecznie wygrała po tie-breaku. Największą klasą popisała się w pierwszym secie ćwierćfinału, gdzie Rebeka serwowała na wygranie pierwszego seta i miała 5:4 i 40:0. Ten set przegrała 5:7, dla Magdy, a kolejna bardzo równa partia została również wygrana przez Polkę w tiebreaku.

Dziś na fali bardzo dobrych występów, Poznanianka spotka się z Julią Putincewą. Kazaszka pierwszą rundę przeszła bardzo gładko, a problemy zaczęły się w drugiej, gdzie musiała odrabiać stratę seta. a gdy doprowadziła do wyniku 1:1, jej rywalka Clara Tauson, skreczowała z powodu kontuzji. Trzy sety rozegrała w ćwierćfinale przeciwko Tajtanie Marii. Obie zawodniczki miały niesamowity problem przy serwisie i musiały bronić łącznie 23 break pointów. Mimo wszystko trzecią partię Kazaszka domknęła 6:0. Dziś jej niepewność na serwisie może bardzo łatwo zostać wykorzystana przez Linette. Polka gra świetnie na serwisie i returnie i moim zdaniem dziś zapewni sobie miejsce w finale.

1.89

LINETTE WYGRA

betfan

Magda Linette - Julia Putincewa: Kursy bukmacherskie

Kursy na ten mecz są praktycznie takie same, a bukmacher BETFAN wystawił, zarówno na Magdę Linette, jak i Julię Putincewą, kurs wynoszący 1.89. Ten mecz może być naprawdę wyrównany i warto też spojrzeć na niezły przelicznik na powyżej 20.5 gemów, który wynosi aż 171.

Magda Linette - Julia Putincewa: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz ćwierćfinałowy z udziałem Magdy Linette, która zagra z Julią Putincewą odbędzie się 22 września o godzinie 11:00. Niestety transmisji z tego meczu nie będzie emitował żaden kanał z polskim komentarzem.  Relację live można również śledzić na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy