Magda Linette – Anhelina Kalinina: Typy, kursy, zakłady 20.04 | Rouen WTA

Wojciech Sikora

20 kwietnia 2024

magda linette
Już w tej chwili Magda Linette może być zadowolona ze swojej dyspozycji, jaką prezentuję w turnieju Rouen WTA. Po raz pierwszy w tym sezonie osiągnęła półfinał, ale wciąż ten wynik może jeszcze poprawić. Przed nią najtrudniejsze wyzwanie w tej imprezie, ale i stawka jest wysoka. W pojedynku o finał zmierzy się z Anheliną Kalininą, która również nie straciła tutaj seta. Jak zakończy się to starcie? Zapraszamy na zapowiedź oraz typy Magda Linette – Anhelina Kalinina. 

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Magda Linette – Anhelina Kalinina?
  2. Zapowiedź meczu Magda Linette – Anhelina Kalinina.
  3. Jakie są kursy na mecz Magda Linette – Anhelina Kalinina?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Magda Linette – Anhelina Kalinina?

Magda Linette – Anhelina Kalinina: Typy bukmacherskie

Pierwszy okres w tym sezonie, który Magda Linette odbyła na kortach twardych, nie okazał się zbyt owocny. W żadnym z turniejów nie była w stanie wygrać dwóch spotkań z rzędu. Sytuacja uległa zmianie, gdy tylko przeniosła się na korty ziemne. Pierwszy turniej rozegrał na nich w Charleston, gdzie odpadła w trzecim starciu, walcząc o półfinał z Jessicą Pegulą. Teraz Polka wróciła do Europy, gdzie wzięła udział w turnieju w Rouen i ma za sobą trzy rundy, które przeszła bez straty seta. Teraz zmierzy się o finał.

1.79

LINETTE WYGRA SETA

betfan

Poznanianka miała w poprzednim meczu z Rus ciężką przeprawę w pierwszym secie. Ostatecznie lepiej wytrzymała jej trudy i wygrała tie break, po czym domknęła mecz 6:1. Teraz przed nią rywalka, która pokonała już w tym turnieju Cornet, Trevisan oraz Andriejewą. Każde z tych nazwisk odprawiła w dwóch setach. Mimo wszystko żadna z jej rywalek nie była w tak dobrej dyspozycji, jaką pokazuje tutaj Magda Linette. Choć walka o awans do finału będzie niezwykle trudna, to moim zdaniem Polka jest w stanie, w takiej formie, zagrać wyrównane starcie. Typuję, że Linette zwycięży chociażby jedną partię.

Magda Linette - Anhelina Kalinina: Kursy bukmacherskie

  • Wygrana Linette - 2.90
  • Wygrana Kalinina - 1.40
  • Powyżej 19.5 gemów - 1.58
Bukmacherzy widzą w tym pojedynku faworyta po stronie Anheliny Kalininy, na którą kurs w przypadku wygranej wynosi 1.40. Z kolei przelicznik na zwycięstwo Magdy Linette to obecnie 2.90. Warto zajrzeć również na szeroki wachlarz zakładów, jakie proponuje na to starcie bukmacher BETFAN.

Magda Linette - Anhelina Kalinina: Gdzie oglądać? Transmisja

Mecz  półfinałowy z udziałem Magdy Linette, która zagra z Anhelinie Kalininie, odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 16:30. Wszystkie zmagania w ramach tegorocznego WTA Rouen 250, będzie można śledzić, z polskim komentarzem, na kanałach CANAL+ Sport. Poza transmisją w telewizji, będzie można śledzić przebieg turnieju na  platformie CANAL+ Online oraz Player.  Relację live można również śledzić poniżej na sport.betfan.pl:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy