Luton – Brentford: Typy, kursy, zakłady 20.04 | Premier League

Wojciech Sikora

20 kwietnia 2024

Luton
Już tylko pięć kolejek pozostało drużynom w Premier League, by poprawić swoją sytuację lub osiągnąć zamierzony cel. Luton, w ramach 34. rundy, zmierzy się na swoim stadionie przeciwko Brentford. Goście poprawili się w ostatnim okresie, co dało im nieco więcej spokoju w kontekście utrzymania na kolejny sezon. Przed gospodarzom jeszcze długa droga. Czy dziś zrobią spory krok w tym kierunku?  Sprawdź zapowiedź meczu i typy Luton – Brentford.

Z artykułu dowiesz się:

  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Luton – Brentford?
  2. Zapowiedź meczu Luton – Brentford.
  3. Jakie są kursy na mecz Luton – Brentford?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Luton – Brentford?

Luton – Brentford: typy bukmacherskie

Luton dawało nieraz w tym sezonie szalone mecze, które wielokrotnie kończyły się masą bramek. Niemniej jednak nie przełożyły się one na punkty, których obecnie mają zaledwie 25, co sprawia, że są w strefie spadkowej. Przed nimi ostatnie pięć spotkań, by udowodnić, że zasługują na miejsce w Peremie League.

1.48

OBIE STRZELĄ

betfan

W pierwszym pojedynku z Brentford, na ich stadionie, mogliśmy również oglądać sporo bramek, które także przełożyły się na korzystny wynik rywali. Problemy w defensywie Luton widoczne są od samego początku sezonu i bardzo ciężko będzie im w ten sposób wywalczyć sobie utrzymanie. Po raz kolejny typuję w ich starciu, że obie ekipy strzelą gola.

Luton - Brentford: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Luton - 3.00
  • Remis - 3.65
  • Wygrana Brentford - 2.15
  • Powyżej 2.5 gola - 1.51
  • Obie strzelą - 1.48
W tym zestawieniu minimalnym faworytem będzie Brentford, na których obecny kurs wynosi 2.15. Nieco niżej eksperci widzą szanse Luton, co przekłada się też na przelicznik, który oscyluje w wysokości 3.00. W przypadku remisu i podziału punktów mnożnik to 3.65.

Luton - Brentford: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, online, na żyw0

Sobotni mecz pomiędzy Luton a Brentford, w ramach 34. kolejki Premier League, odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 16:00 na Kenilworth Road w Luton. Spotkanie będzie można obejrzeć na platformie streamingowej Viaplay z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy