Pobierz aplikację betfan na telefon
Luke Littler – Luke Humphries: Typy, kursy, zapowiedź 03.01 | finał PDC MŚ 2024

Już dziś, czyli w środę czeka nas finał Mistrzostw Świata w darcie. Luke Humphiers zmierzy się w nim z młodym 16-letnim Luke Littlerem. Wczorajsze spotkania półfinałowe obu zawodników pokazały, że tegoroczny finał może stać na bardzo wysokim poziomie. Kto więc okaże się w nim lepszy? Zapraszamy na zapowiedź oraz na typy na Luke Littler – Luke Humphries.

Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Luke Littler – Luke Humphries?
  2. Zapowiedź spotkania Luke Littler – Luke Humphries
  3. Jakie są kursy na Luke Littler – Luke Humphries?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Luke Littler – Luke Humphries?

Luke Littler – Luke Humphries typy bukmacherskie

1.75

WYGRANA HUMPHRIESA

betfan

Spoglądając na całokształt Mistrzostw Świata i wszystkie spotkania dawałoby się większe szanse Littlerowi. Jednak, jeżeli pod uwagę weźmiemy to w jakiej formie w ostatnich dwóch spotkaniach jest Humphires to jemu trzeba dać większe szanse w tym finale. Oczywiście to młodemu zawodnikowi pozwoli odciążyć się nieco z presji, albowiem zagra z roli underdoga. Nie wiem jednak czy posiada on jakiś moment, w którym będzie seryjnie pudłował. Anglik jest bardzo opanowany i psychicznie mocny, jak na swój wiek. Jeżeli tutaj miałbym wskazywać słabość to Humphries może mieć więcej kłopotów z wytrzymaniem presji. Według mnie jednak spoglądając na wczorajszy mecz Hunphiresa to on wygra to spotkanie. Rzucał jak maszyna i dodatkowo rozkręca się tu z meczu na mecz, więc moim typem jest wygrana Humphriesa po kursie 1.75. Choć Humphries był 2 razy bardzo blisko odpadnięcia z turnieju to mimo wszystko wytrzymał presję, obronił się, a w ćwierćfinale i półfinale rozegrał genialne spotkania. Jeżeli powtórzy wczorajsze spotkanie to Littler w wieku 16 lat musiałby zagrać kosmicznie, aby wygrać mecz. Oczywiście Littler z pewnością pokaże się również z fenomenalnej strony, ale to jeszcze nie jego czas.

1.51

HUMPHRIES +100.50

ŚREDNIA W 3 LOTKACH

betfan

Dodatkowo przygotowałem typ na statystki w finale. Mianowicie typuję Hunphires powyżej 100.5 punktu średnio 3 lotki po kursie 1.73 w Betfan.

Luke Littler – Luke Humphries kursy bukmacherskie

  • Wygrana Luke Littler – 2.09
  • Wygrana Luke Humphries – 1.75

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Luke Littler – Luke Humphries wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim Anglik Luke Humphries (kurs 1.75). Nieco mniejsze szanse natomiast ma jego rodak Luke Littler, na którego mnożnik został wyceniony na poziomie 2.09.

Luke Littler – Luke Humphries GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Środowe spotkanie Mistrzostwa Świata w darcie 2024 pomiędzy Luke Littlerem, a Luke Humphriesem w ramach finału, odbędzie się 3 stycznia o 21:15. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanałach telewizyjnych. Transmisję z meczu Luke Littler – Luke Humphries przeprowadzi platforma streamingowa Viaplay.

  • Relację można także śledzić na Betfan.pl względem zmieniających się kursów bukmacherskich.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!