Ludogorets – Astana: Typy, kursy, zapowiedź 17.08 eliminacje LE

Wojciech Sikora

17 sierpnia 2023

Ludogorets
Najwyższa pora na rozstrzygnięcia również i w eliminacjach do Ligi Europy. Dziś poznamy komplet drużyn, które zmierzą się w finale. Ludogorets, w jednym z siedmiu meczów tego dnia, podejmie na swoim boisku Astane. Kazachowie zrobili u siebie to, czego można było się spodziewać. Wykorzystali atut własnego boiska i wygrali 2:1. Czy dziś pomoże im to awansować?  Sprawdź zapowiedź i typy na mecz Ludogorets – Astana.

Ludogorets – Astana: Typy bukmacherskie

Każdy wie jak ciężkie warunki panują cały rok w Kazachstanie i jak ciężki jest to teren dla większości ekip. O tym przekonał się Ludogorets, który mimo że o otworzył wynik pierwszego spotkania już w 34 minucie, to ostatecznie nie dowiózł nawet remisu. Gra Astany z minutę na minutę nabierała tempa i tuż przed przerwą wyrównali na 1:1. W 53 minucie obrońca gospodarzy poprawił wynik na 2:1 i choć obie drużyny wciąż atakowały, to ostatecznie rezultat nie uległ zmianie.
W poprzednim meczu ataki obu drużyn przełożyły się na sporo sytuacji bramkowych, a tak naprawdę bardziej klarowne miała drużyna Ludogorets. Mimo to zawiodła skuteczność, przez co muszą gonić wynik. Wrócili z ciężkiego terenu, ale ich boisko także nie należy do najłatwiejszych i moim zdaniem dziś doprowadzą co najmniej do dogrywki.

1.50

LUDOGORETS WYGRA

betfan

Ludogorets - Astana: kursy bukmacherskie

Kurs wystawiony, przez bukmachera BETFAN, na zwycięstwo Ludogorets w regulaminowym czasie gry, to obecnie 1.50. Mnożnik jaki możemy znaleźć na wygraną Astany to aż 6.20. W przypadku remisu gracz może pomnożyć swoją stawkę przez 4.30

Ludogorets - Astana: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Czwartkowy mecz pomiędzy Ludogorets a Astana, w ramach eliminacji do Ligi Europy 2023/2024, odbędzie się 17 sierpnia o 20:00 na Huvepharma Arena w Razgard. Spotkania nie będzie można obejrzeć na żadnym kanale z polskim komentarzem.
  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Wojciech Sikora

W młodości interesowały mnie głównie sporty drużynowe, a przede wszystkim piłka nożna. W latach licealnych zainteresowałem się tenisem ziemnym. Poza śledzeniem go przed ekranem, sam w wolnych chwilach grywam amatorsko. Obecnie jest to sport, który pasjonuje mnie najbardziej, choć na bieżąco jestem praktycznie z każdą dyscypliną. Z portalem Sport Betfan związany od 2022 roku.

Najnowsze wpisy