Pobierz aplikację betfan na telefon
Liga Narodów: Typy i zapowiedź ligi B (14.06)
We wtorek odbędą się ostatnie mecze Ligi Narodów na trwającym zgrupowaniu. W lidze B zostaną rozegrane aż cztery spotkania. Armenia zagra ze Szkocją, Bośnia i Hercegowina z Finlandią, Rumunia z Czarnogórą, a Ukraina z Irlandią. Zapraszam na zapowiedzi i typy na wymienione mecze.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Armenia – Szkocja (14.06, 18:00) – zapowiedź i typy

1.58

WYGRANA SZKOCJI

betfan

Rywalizacja w lidze B rozpocznie się o 18:00. W meczu grupy 1 Armenia podejmować będzie Szkocję. Obie drużyny mają na swoim koncie trzy punkty, choć gospodarze plasują się na ostatniej pozycji z powodu zdecydowanie gorszego bilansu bramkowego. Przegrali oni z Ukrainą i Szkocją, ale pokonali Irlandię. Szkocja po dwóch meczach ma trzy punkty. Pokonała Armenię 2:0, ale przegrała niespodziewanie z Irlandią 0:3. Od tej reprezentacji powinno wymagać się walki o awans. Na papierze jest znacznie lepsza niż Armenia, dlatego stawiam że i tym razem Szkoci sięgną po komplet punktów.

Liga Narodów: Ukraina - Irlandia (14.06, 20:45) - zapowiedź i typy

1.84

WYGRANA UKRAINY

betfan

Ukraina jest liderem w grupie 1. Po dwóch kolejkach Ligi Narodów ma na koncie 6 punktów i nie straciła ani jednej bramki. Pokonała Irlandię 1:0 i Armenię 3:0. Na trwającym zgrupowaniu próbowała zakwalifikować się do MŚ w Katarze. W półfinale baraży wygrała ze Szkocją, ale w finale lepsza okazała się Walia. Irlandia po trzech kolejkach zdobyła tylko trzy punkty. Oprócz porażki z Ukrainą, musiała także uznać wyższość Armenii. Pokonała za to aż 3:0 Szkocję. Moim zdaniem Ukraina dysponuje zdecydowanie lepszym składem i dlatego to ona zdobędzie trzy oczka.

Liga Narodów: Bośnia i Hercegowina - Finlandia (14.06, 20:45) - zapowiedź i typy

1.99

OBIE STRZELĄ

betfan

W grupie 3 dojdzie do starcia Bośni i Hercegowiny z Finlandią. Gospodarze tego meczu zajmują pierwsze miejsce w grupie i są na dobrej drodze do awansu. Nie przegrali żadnej z trzech kolejek. Pokonali Rumunię, ale zremisowali z Finlandią i Czarnogórą. Finowie są na drugim miejscu, a o tym że nie można ich lekceważyć, pokazali między innymi na Euro 2020 pokonując Danię. W Lidze Narodów oprócz remisu z Bośnią i Hercegowiną, wygrali z Czarnogórą 2:0 i przegrali z Rumunią. Spodziewam się, że obie drużyny strzelą gola. BTS padł w czterech minionych bezpośrednich starciach między Bośnią i Hercegowiną oraz Finlandią.

Liga Narodów: Rumunia - Czarnogóra (14.06, 20:45) - zapowiedź i typy

3.25

REMIS

betfan

Rumunia zajmuje ostatnie miejsce w grupie 3. Po trzech kolejkach ma na swoim koncie tylko trzy punkty. Przegrała z Czarnogórą i Bośnią i Hercegowiną, ale pokonała Finlandię. Czarnogóra zebrała jedno oczko więcej. Oprócz wygranej nad Rumunią, uległa Finlandii i zremisowała z Bośnią i Hercegowiną. W tym starciu stawiam na remis.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!