Pobierz aplikację betfan na telefon
Liga Narodów: Polska – Słowenia. Zapowiedź, typ (10.07)
Liga Narodów rozegra dziś ostatnie mecze w fazie grupowej. Polacy ostatni mecz zagrają z niewygodną Słowenią, która sprawiała im problemy w ostatnich latach. Zwycięstwo Polaków 3:0 zagwarantowałoby im zajęcie pierwszego miejsca i dobre rozstawienie na ćwierćfinały. Spotkanie odbędzie się w Ergo Arenie. Start zaplanowano na godzinę 20.

>> POBIERZ APLIKACJĘ SPORT BETFAN NA SWÓJ TELEFON I POSIADAJ WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE SPORTOWE INFORMACJE TYPERSKIE W ZASIĘGU RĘKI <<

Liga Narodów: Polska – Słowenia – zapowiedź

Polacy są w grze o pierwsze miejsce w fazie zasadniczej i wygrali dziewięć z jedenastu meczów podczas tej edycji Ligi Narodów. Przegrali jedynie z Włochami (1:3) oraz Iranem (2:3). Biało-czerwoni prezentują dobrą formę i są ścisłym gronie faworytów do wygrania całego turnieju. Nikola Grbić postawił na mieszankę doświadczenia z młodością i na razie wychodzi to bardzo dobrze. Kadra prezentuje równy, wysoki poziom i zdaje egzamin przed nadchodzącymi Mistrzostwami Świata. Nie można tego powiedzieć o Słoweńcach, którzy w tej Lidze Narodów grają słabo. Wygrali zaledwie pięć meczów w jedenastu kolejkach i prawdopodobnie zabraknie ich w ćwierćfinale, bo obecnie zajmują 10. miejsce. Jedynie zwycięstwo z Polską za 3 punkty i porażka Holandii z Włochami, może im zapewnić grę w najlepszej „8”. Rok temu Słowenia była w najlepszej „4”. Zajęła trzecie miejsce w fazie zasadniczej, a ostatecznie w final four przegrała 0:3 z Polską, a następnie z Francją.

Liga Narodów: Polska – Słowenia – bezpośrednie mecze

Polska nie ma dobrego bilansu meczów bezpośrednich ze Słowenią. Ostatnie cztery mecze to trzy wygrane Słoweńców i zaledwie jeden triumf Polaków. Rok temu oba zespoły grały ze sobą trzykrotnie. Słowenia była lepsza od Polski w fazie grupowej Ligi Narodów oraz w półfinale mistrzostw Europy. Polacy wygrali z nimi natomiast we wspomnianym final four Ligi Narodów. Mecze tych reprezentacji zazwyczaj stoją na bardzo wysokim poziomie i są emocjonujące. Nie inaczej powinno być w tym przypadku, ponieważ stawka meczu jest wysoka. Polacy zagrają o pierwsze miejsce, natomiast Słowenia o pozostanie w grze podczas tej edycji Ligi Narodów.

Liga Narodów: Polska – Słowenia – typ

1.78

POWYŻEJ 3.5 SETA

betfan

  Aż cztery z ostatnich pięciu meczów pomiędzy tymi ekipami kończyły się wynikiem 3:1. Tylko zeszłoroczny półfinał Ligi Narodów trwał trzy sety i górą byli Polacy. Myślę, że dziś mecz również nie zakończy się w trzech setach i będzie stał na wysokim poziomie. Dlatego celuję w typ powyżej 3.5 seta.

Liga Narodów: Polska – Słowenia – transmisja

Mecz Polski ze Słowenią będzie dostępny w otwartej telewizji na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport, dodatkowo oczywiście w Internecie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej. Spotkanie będzie transmitowane także w telewizji Polsat Sport. Relacja z meczu dostępna również na sport.betfan.pl.
ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!