Pobierz aplikację betfan na telefon

Ciekawym meczem 4 rundy eliminacji Ligi Konferencji będzie starcie Levskiego z Eintrachtem Frankfurt. Oczywiście to drużyna niemiecka ma zdecydowanie większe szanse zarówno w pierwszym meczu, jak i całym dwumeczu. Wyeliminowanie Levskiego przez Eintracht byłoby wielką sensacją, a aby tego dokonać z pewnością Levski musiałby wygrać spotkanie przed własną publicznością. Czy jest w stanie tego dokonać? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Levski – Eintracht.

Levski – Eintracht typy bukmacherskie

 

24 sierpnia w Sofi dojdzie do pojedynku w ramach eliminacji Ligi Konferencji pomiędzy Levskim, a Eintrachtem. Bukmacherzy zdecydowanie faworyta widzą w drużynie niemieckiej i ja również przychylam się do ich zdania. Nie spodziewam się, aby drużyna bułgarska była w stanie zagrozić tak doświadczonym piłkarzom, jacy występują w drużynie Eintrachtu. Pomimo, że Levski dojść niespodziewanie ograł Hapoel w poprzedniej rundzie to uważam, że tutaj ich przygoda się zakończy. Jako, że kurs na wygraną Eintrachtu jest dość przyzwoity to typuję właśnie ich zwycięstwo w tym spotkaniu na mnożniku 1.48 w ofercie bukmachera Betfan.

1.48

WYGRANA EINTRACHT

betfan

Levski - Eintracht kursy bukmacherskie

Analitycy sportowi przedstawili dla bukmacherów kursy bukmacherskie na spotkanie Levski - Eintracht. Wskazania na faworyta meczu to oczywiście drużyna niemiecka - Eintracht (kurs 1.48). Znacznie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gospodarzy - Levski, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 6.40. Typer, który zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu może liczyć na kurs 4.45. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - na poniżej 2.5 ogólnej sumy w meczu możemy znaleźć mnożnik 2.04, natomiast over 2.5 gola w meczu został wyceniony na poziomie nieco wyższym, albowiem 1.76.

Levski - Eintracht GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Czwartkowy mecz pomiędzy Levskim, a Eintrachtem Frankfurt w ramach 4 rundy eliminacji Ligi Konferencji Europy sezonu 2023/2024, odbędzie się 24 sierpnia o 19:00 na Nacionalen Stadion Vasil Levski w Sofi. Spotkanie nie będzie transmitowane na żywo przez żadną stację telewizyjną.

  • Relację można jednak śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!