Pobierz aplikację betfan na telefon
Lechia Gdańsk – Zagłębie Sosnowiec: Typy, kursy, zakłady 15.03 | 1. liga

Zapowiada się bardzo emocjonujący piątek w 1. lidze polskiej, gdzie zostaną rozegrane aż trzy spotkania w ramach 24. kolejki. Lechia Gdańsk, w jednym z nich, zmierzy się na swoim boisku przeciwko Zagłębie Sosnowiec.  Lider, to aktualne miejsce gospodarzy, którzy z wielkim impetem chcą już widocznie wrócić do Ekstraklasy. Wciąż jednak muszą walczyć o utrzymanie bezpośredniego awansu. Czy dziś dopiszą kolejne punkty? Zapraszam na krótką zapowiedź oraz typy na mecz Lechia Gdańsk – Zagłębie Sosnowiec.

Z artykułu dowiesz się:
  1. Jakie są typy bukmacherskie na mecz Lechia Gdańsk – Zagłębie Sosnowiec?
  2. Zapowiedź meczu Lechia Gdańsk – Zagłębie Sosnowiec.
  3. Jakie są kursy na mecz Lechia Gdańsk – Zagłębie Sosnowiec?
  4. Gdzie obejrzeć mecz Lechia Gdańsk – Zagłębie Sosnowiec?

Lechia Gdańsk – Zagłębie Sosnowiec: typy bukmacherskie

Po zeszłorocznym spadku Gdańszczan do zaplecza Ekstraklasy każdy zastanawiał się co będzie z nimi w tym sezonie i czy odbudują się na tyle, by awansować do niej z powrotem. Wszystko wygląda na to, że są na dobrej drodze, ponieważ mają aktualnie 44 punkty i zajmują fotel lidera. Przed nimi duża szansa na kolejne trzy punkty.

1.43

LECHIA WYGRA

betfan

Na przeciw nim wyjdzie bowiem Zagłębie Sosnowiec, które nie radzi sobie kompletnie w tym sezonie, co przypieczętowują aktualnie ostatnią pozycją w tabeli. Problemy z jakimi się borykają mogą być dziś łatwo wykorzystane przez gospodarzy, będących w znakomitej dyspozycji. Typuję wygraną Lechii Gdańsk.

 

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec: kursy bukmacherskie

  • Wygrana Lechii Gdańsk - 1.44
  • Remis - 4.35
  • Wygrana Zagłębia Sosnowiec - 6.80
  • Powyżej 2.5 goli - 1.79
  • Obie drużyny strzelą gola - 2.08

Bukmacherzy w swoich ofertach kursy bukmacherskie na spotkanie 1. ligi. Faworytem meczu jest Lechia Gdańsk (kurs 1.44). Mniejsze szanse ma natomiast Zagłębie Sosnowiec, na których mnożnik został wyceniony na 6.80. Gracz, który zdecyduje się obstawić remis w tym spotkaniu może liczyć na kurs 4.35.

Lechia Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec: gdzie obejrzeć? transmisja tv, online, na żywo

Piątkowy mecz Lechia Gdańsk a Zagłębie Sosnowiec, w ramach 24. kolejki 1. ligi polskiej, odbędzie się 15 marca o 18:00 na stadionie Polsat Plus Arena w Gdańsku . Mecz będzie transmitowany przez kanał Polsat Sport Premium 1 z polskim komentarzem.

  • Relację można również śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej:
 

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETFAN!