Lech Poznań – Stal Mielec: Typy, kursy, zapowiedź 23.09

Adrian Krawczyk

22 września 2023

Lech Poznań
W sobotę Lech Poznań po ostatnim wygranym derbowym meczu z Wartą przystąpi do rywalizacji w 9 kolejce polskiej Ekstraklasy ze Stalą Mielec. Wydaje się, że rywal nie jest tak wymagający i Kolejorz powinien bez problemu dopisać kolejne 3 punkty do swojego ligowego dorobku. Nawet dobrze się składa, albowiem w czwartek czeka ich trudny mecz z Rakowem, więc będą mogli nieco oszczędzić sił. Czy Lech pewnie pokona Stal Mielec? Zapraszamy na zapowiedź meczu oraz typy na Lech Poznań – Stal Mielec.

Lech Poznań – Stal Mielec typy bukmacherskie

Lech Poznań dobrze zaprezentował się w meczu z Wartą Poznań. Teraz trafiają na nieco słabszego rywala jakim jest Stal Mielec. Dodatkowo zagrają przed własną publicznością, a to powinien być spory atut. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż pewne zwycięstwo Kolejorza w tym meczu i dopisanie 3 punktów, które pozwolą dogonić czołówkę. Pójdę tutaj bez kombinowania po prostu w handicap 1.5 gola na korzyść Lecha. Kolejorz musi wygrać różnicą minimum 2 goli, aby typ był zielony. Kurs na takie zdarzenie w Betfan wynosi 1.84.

1.84

WYGRANA LECHA

Z HANDICAPEM -1.5 GOLA

betfan

Lech Poznań - Stal Mielec kursy bukmacherskie

W swoich notowaniach bukmacherzy wystawiając kursy bukmacherskie na spotkanie Lech Poznań - Stal Mielec wskazali faworyta do wygrania meczu. Jest nim zdecydowanie drużyna Lecha Poznań (kurs 1.33). Zdecydowanie mniejsze szanse natomiast ma drużyna gości - Stal Mielec, na których mnożnik został wyceniony na poziomie 9.45. Jeżeli typer zdecyduje się obstawić na remis w spotkaniu Lech Poznań - Stal Mielec to może liczyć na kurs 5.50. Dodatkowo warto sprawdzić kursy bukmacherskie na ilość bramek w tym spotkaniu - ponad 2.5 gola zostało wycenione na poziomie 1.69, natomiast poniżej 2.5 gola na poziomie nieco wyższym, bo 2.13.

Lech Poznań - Stal Mielec GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA TV, ONLINE, NA ŻYWO

Sobotni mecz pomiędzy Lechem Poznań, a Stalą Mielec w ramach 9 kolejki polskiej Ekstraklasy, odbędzie się 23 września o 20:00 na Enea Stadion w Poznaniu. Spotkanie będzie można obejrzeć na żywo na kanale telewizyjnym Canal+ Sport 3 oraz Canal+ Sport oraz Canal+ 4K Ultra.
  • Relację można także śledzić na sport.betfan.pl. Relacja do oglądania znajduje się poniżej

Autor tekstu

Adrian Krawczyk

Pasjonat piłki nożnej od młodu. Później sam próbował swoich sił w różnych dyscyplinach sportowych. Teraz największy pasjonat piłki nożnej, kolarstwa oraz skoków narciarskich. Wszechstronność w sporcie to mój atut - śledzę praktycznie wszystko, co jest możliwe - od darta, przez esport, aż po topowe mecze piłkarskie.

Najnowsze wpisy